YOUTUBE RED зустрічайте новий сервіс GOOGLE

     Не думаю, що багато хто чекав цього, але Google таки зважився запустити платний сервіс YouTube Red, який за 10 доларів на місяць запропонує користувачам зовсім інший YouTube замість того, до якого вони звикли. Платний сервіс буде позбавлений від реклами, а також пропонуватиме передплатникам різні приємні бонуси на зразок нових шоу від знаменитих відеоблогеров. Стартував YouTube Red вже 28 жовтня 2015.


      Крім відсутності набридливої ​​відеореклами, передплатникам YouTube Red будуть доступні телешоу та фільми від відомих відеоблогеров і каналів. Таких, наприклад, як PewDiePie, Joey Graceffa, Fine Brothers Entertainment, CollegeHumor та інших. При цьому якщо популярні канали і відеоблогери відмовляться підписати угоду з Google щодо своєї участі в програмі YouTube Red, все їх відео будуть видалені в односторонньому порядку. Робиться це для того, щоб наповнити платний сервіс контентом в максимально стислі терміни. Крім доступу до цим відео, кожен передплатник отримає доступ до музичного стрімінговому сервісу YouTube Music, який незабаром розпочне свою роботу, і до ігрового сервісу YouTube Gaming. Ще однією корисною функцією стане можливість перегляду відеороликів в офлайні.


     Творці відеоконтенту, що уклали договір з Google, зможуть не тільки публікувати свої відеоролики в платному сегменті сервісу, але і будуть отримувати за це гроші передплатників як альтернативу прибутку від реклами. Багато користувачів Інтернету вже почали переживати, що близький той час, коли заради того, щоб подивитися на милих котиків, доведеться розщедритися на 10 доларів. Щоб розтопити лід у серцях скептиків, Google пропонує один місяць безкоштовної підписки для всіх бажаючих, щоб вони могли оцінити переваги нового сервісу. Ще одним приємним моментом став той факт, що підписка на сервіс Google Play Music автоматично дає вам доступ до Youtube Red і навпаки. Ці дві підписки взаємозамінні, і платити двічі не доведеться.


     Якщо ви зважитеся заплатити Google 10 доларів за доступ до сервісу YouTube Red, то ні в якому разі не сплачуйте підписку допомогою ваших гаджетів на базі iOS. Apple утримує 30% від кожної покупки в App Store, тому підписка на YouTube Red, оформлена через iPhone або iPad, обійдеться вам в 13 доларів. Так, Google не хоче втрачати гроші, тому спочатку заклала додаткові витрати у вартість сервісу для iOS-користувачів, так що оплачувати його найправильніше допомогою звичайної браузерної версії. Користувачі Android зі зрозумілих причин платити додаткові 3 долара не зобов'язані.