WINDOWS 10 ШВИДКО НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ

 

     Пару днів назад компанія Microsoft повідомила, що операційна система Windows 10 була встановлена ​​на більш ніж 14 мільйонів комп'ютерів, що є вельми вражаючим результатом, враховуючи те, що реліз нової ОС відбувся зовсім недавно, а саме 29 липня. Однак що означають ці 14 мільйонів в процентних співвідношеннях ринку? Хлопці з аналітичного агентства Statcounter це дізналися і поділилися цифрами.

 

     Як можна бачити на графіку нижче, частка Windows 10 на ринку операційних систем після всього декількох днів з моменту її релізу становить 2,47 відсотка. Деякі зараз подумають, що ці 2,47 відсотка - це лише крапля в морі, але якщо придивитися до графіку, то можна побачити, що популярність ОС стрімко зростає. Незважаючи на те, що нової ОС менше тижні від народження, Windows 10 уже встигла обігнати і Windows Vista, і Chrome OS і Linux. На момент написання цієї новини показник становить вже 3,01 відсотка.

 

     Якщо тенденція такого стрімкого зростання збережеться, то, можливо, вже через тиждень або близько того нова операційна система без проблем зможе обігнати Windows 8, а через місяць, хто знає, наздожене OS X від Apple, чия популярність, знову ж виходячи з цього графіка, почала знижуватися. Звичайно, щоб наздогнати Windows 7 і Windows 8.1, нової ОС доведеться постаратися, але поки все цифри говорять на користь того, що Microsoft нарешті випустила вдалу у всіх планах ОС, що є гідним наступником Windows XP і Windows 7.

 

     Почати таке стрімке зростання популярності можна пояснити відносною простотою процесу оновлення, який дозволяє власникам легальних копій Windows 7/8 / 8.1 абсолютно безкоштовно перейти на нову операційну систему.