Vodafone запустив перше в Україні 3G телебачення


     Vodafone Україна оголошує про запуск послуги Vodafone TV. Вперше українські абоненти, які користуються 3G мережею компанії, можуть без плати за трафік в будь-якій точці міста в режимі реального часу дивитися популярні телеканали, фільми в HD якості і слухати улюблені радіостанції.

 

     На сьогоднішній день користувачам послуги доступні два пакети до підключення:

 

     Пакет «Ефір», передплатникам якого доступний онлайн перегляд 39 телеканалів з телепрограмою, можливістю ТБ-паузи та перегляду передач за минулий тиждень, можливість сортування телепередач за темами, а також перегляд трейлерів до кінофільмів. Користувачам пакету доступна функція «Батьківський контроль», яка дозволяє визначати дозволений до перегляду контент.

 

     Пакет «Кіно», передплатники якого отримують доступ до каталогу фільмів і мультфільмів в HD якості. У каталозі доступні більше 5000 фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу, в тому числі всесвітньо відомі Шерлок, Top Gear, BBC Земля та ін. Для перегляду фільму можна вибрати одну із запропонованих звукових доріжок або субтитри.
Користувачі кожного з обраних пакетів можуть також прослуховувати ефірні і онлайн радіостанції.
Протестувати послугу можна безкоштовно - перші 7 днів користування послугою не тарифікуються.

 

     Ще одна перевага послуги - доступні тарифи. Щомісячна оплата за перегляд найпопулярніших телеканалів складе всього 21 грн. Вартість щомісячного доступу до пакету «Кіно» також складе 21 гривню.