Twitter додасть кнопку для публікації анімації

     Сервіс мікроблогів Twitter запустив в своєму мобільному додатку тестову версію кнопки gif. З її допомогою до посту можна буде додати анімовану картинку. Про це повідомляє Techcrunch.

 

     Поки нова функція доступна лише невеликій кількості користувачів. Однак в стрічці вже можна помітити чималу кількість постів з прикріпленими ДІФКУ.

 

     Поки залишається неясним, з яких джерел Twitter буде брати зображення, і чи можна буде залити своє. Facebook, нещодавно додав таку ж функцію в додаток Messenger, дозволяє користувачам вибирати анімовані картинки з сервісів Riffsy і Giphy.

 

     На думку аналітиків, gif-зображення можуть служити не тільки для розваги, але і для заробітку грошей. Наприклад, месенджер Kik, недавно оцінений в мільярд доларів, вже запустив анімовані картинки під своїм брендом. А Twitter раніше випустив спеціальні емодзі, які найбільші компанії, такі як Spotify, Starbucks і Coca-Cola, використовуватимуть під час Супербоула.

 

     У понеділок, 1 лютого РІА Новини видалило з Twitter gif-зображення з трьома повітряними кульками, складеними у формі пеніса. Рухома картинка ілюструвала новина під назвою «Антиросійські санкції назвали" суцільним обдурюванням "для Європи».