STYLISTIC Q736 - найзахищеніший планшет Fujitsu

     Fujitsu виводить на ринок саме захищене пристрій 2 в 1. У новому планшеті STYLISTIC Q736 використовуються технології захисту різного типу, в тому числі унікальна, заснована на розпізнаванні малюнка вен долоні біометрична технологія Fujitsu PalmSecure - більш точна, швидка, проста і гігієнічна в порівнянні з іншими біометричними сканерами.

 

     Новий 13,3-дюймовий (33,8 см) планшет, здатний миттєво перетворюватися в ноутбук класичного формату при підключенні до док-станції з клавіатурою, забезпечує захищену аутентифікацію на базі біометричних даних або технології SmartCard, а також підтримує безконтактні карти SmartCard з функцією NFC (near-field communication). Більш того, STYLISTIC Q736 оснащений накопичувачем з шифруванням і модулем Intel TPM1, який створює в системі захищене сховище для ключів безпеки і паролів, запобігаючи несанкціонований доступ до конфіденційних даних.

 

    Fujitsu використовує безкомпромісний підхід для забезпечення унікальної захисту планшетів. Потужна комбінація продуктивності і елементів безпеки робить Fujitsu STYLISTIC Q736 відмінним вибором для вертикальних галузей, де в рівній мірі важливо гарантувати і безпеку зберігаються на пристрої даних - наприклад, історій хвороби в медичних установах або інформації про стан банківського рахунку в фінансових організаціях - і виключно захищений доступ до самого планшету.

 

     Крім того, новий STYLISTIC Q736 гарантує, що після швидкої аутентифікації користувачі зможуть отримувати доступ до корпоративних даних з будь-якої точки, в будь-який час. Планшет пропонує комунікаційні можливості корпоративного класу, включаючи мережі 4G / LTE і вбудовану підтримку GPS.


     STYLISTIC Q736 - справжній універсал, здатний функціонувати від батарей 2 весь робочий день. Операційна система Microsoft Windows 10 Professional гарантує сумісність з корпоративними мережами і додатками. Стандартний набір функцій включає цифрове перо для повної оцифровки рукописних заміток і технологію Intel Pro Wireless Display для бездротового підключення до зовнішнього монітора. Компанія Fujitsu позиціонує STYLISTIC Q736 як заміну ноутбука для стаціонарного використання, пристрій також може комплектуватися опціональною док-станцією.

 

     Пристрій STYLISTIC Q736 буде доступно в усьому світі з березня 2016 року. Ціна варіюється в залежності від регіону і конфігурації системи.

 

     Технічні специфікації
STYLISTIC Q736 оснащується новітніми процесорами, аж до Intel Core i7 vPro 6-го покоління, і 13,3-дюймовим (33,8 см) сенсорним IPS-дисплеєм з високою роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) з покриттям антивідблиску і подвійним дигитайзером. Цей планшет з великим екраном пропонується з такими опціями, як док-станція з клавіатурою і додатковими інтерфейсами, а також додаткова батарея і кредл для розширення функціональності.

 

     Планшет STYLISTIC Q736 вагою менше 1 кг є одним з найлегших терміналів з антибліковим мультисенсорним дисплеєм в своєму форм-факторі. Вбудований подвійний дигитайзер також працює і з цифровим пером.