SPARTAN

     Spartan - кодова назва браузера від Microsoft, який буде додано до Windows 10 і прийде на зміну втратили всяку популярність (якщо вона була) браузеру Internet Explorer. За повідомленням, Microsoft розробляє Spartan з нуля і він повинен увібрати найкращі якості Mozilla Firefox і Chrome. Тим не менш, в новій версії Windows обидва браузера будуть поставлятися в комплектації програмного забезпечення.

 

                                        Браузер SPARTAN ВСЕ-ТАКИ БУДЕ ПІДТРИМУВАТИ РОЗШИРЕННЯ

 

     Після останньої презентації Microsoft в Мережі почали жваво обговорювати їх новий браузер під назвою Spartan, який повинен стати гарною альтернативою існуючому Internet Explorer. Однак, незважаючи на позиціонування Spartan як більш якісного продукту, до нього ще залишилися деякі питання.


     Одне з головних питань, яке задали користувачі, стосувалося підтримки розширень новим браузером. Природно, передбачалося, що дані розширення зможуть скласти конкуренцію можливостям таких браузерів, як Chrome і Firefox.

 

     Як ми пам'ятаємо, на прес-конференції компанія Microsoft ні словом не обмовилася про можливість установки розширень в браузер Spartan. Однак через деякий час компанія з Редмонда повідомила у своєму Twitter-акаунті, що їхня команда працює над розширеннями для Spartan.

 

     «Ми вже працюємо над можливістю установки розширень в браузер Project Spartan», - написали представники компанії в Twitter.

 

     Підтримка розширень, швидше за все, пов'язана з бажанням Microsoft створити дійсно якісний продукт, який не буде асоціюватися у користувачів з Internet Explorer.

 

     Нагадаємо, що, за попередніми тестами, браузер Spartan, навіть перебуваючи в стадії розробки, вже обходить по продуктивності Internet Explorer.