Samsung Electronics буде виробляти мобільні чіпи для Qualcomm

     Компанія Qualcomm повідомила, що Samsung Electronics Co Ltd стане єдиним виробником нового флагманського мобільного процесора Snapdragon820.

 

     Американська компанія Qualcomm Inc, що виробляє напівпровідники, повідомила, що південнокорейський Samsung Electronics Co Ltd стане єдиним виробником її нового флагманського мобільного чіпа, повідомляє Reuters.

 

     "Samsung буде єдиним виробником нових мобільних процесорів Snapdragon 820", - написала в електронному повідомленні виданню Qualcomm.

 

     Новина про угоду вартість якої аналітики оцінюють у понад $ 1 млрд з'явилася з початком чергового періоду падіння прибутку Samsung в цьому році через уповільнення попиту на побутову техніку та комплектуючі.

 

     Як зазначається, це стане значним ривком для південнокорейського гіганта, соперничающего за контракти зі своїм конкурентом по виготовленню напівпровідників - Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC).

 

     "Це дуже важливо, оскільки Qualcomm до цього ніколи не користувалася послугами інших виробників крім TSMC для створення високотехнологічних процесорів. Виручка Samsung від замовлень процесора Snapdragon 820 може скласти $ 1 млрд", - сказав аналітик Уоррен Лау з Maybank Kim Eng.