Opera Max і музичний сервіс Zvooq роблять онлайн-музику ще доступніше

     Компанія Opera в рамках партнерства з музичним сервісом Zvooq провела технічну інтеграцію сервісу з Android-додатком для економії і управління трафіком Opera Max. 

Завдяки цьому, вперше в Україні користувачі Zvooq можуть економити 50% інтернет-даних при прослуховуванні онлайн-треків. Щоб почати економити, користувачам сервісу Zvooq достатньо всього лише скачати і запустити додаток Opera Max на своєму Android-пристрої. На сьогоднішній день, Zvooq  є єдиним музичним сервісом в Україні, який був повністю інтегрований з серверної частиною Opera Max для забезпечення максимального стиснення потокового аудіо. 


Opera Max це першмй і єдиний Android-додаток, за допомогою якого можна економити дані при перегляді онлайн-відео, зображень, веб-сторінок і при прослуховуванні музики в мережі. На сьогодні, це найбільш функціональний хмарний сервіс для компресії і управління даними. 
 

Каталог музичного сервісу Zvooq налічує 25 мільйонів треків, які можна слухати абсолютно безкоштовно в необмеженому обсязі. Користувачам доступні новинки і численні плейлисти для будь-якої ситуації і настрою, а також щоденні рекомендації по їх смаку. Свою колекцію музики можна синхронізувати в мобільному додатку та на сайті zvooq.com. Преміум-передплатники сервісу можуть завантажувати музику на телефон в високій якості (HQ до 320 кбіт c), після чого збережені треки будуть доступні навіть оффлайн: в літаку, за містом, в метро, ​​де завгодно.