NVIDIA ЗАПУСКАЄ ІГРОВИЙ СТРІМІНГОВИЙ СЕРВІС GEFORCE NOW

      Раніше сервіс називався Grid і був доступний у вигляді бета-версії для всіх володарів Android-телеприставки Shield TV, але компанія Nvidia оголосила про те, що змінює його назву на Geforce Now для кращої впізнаваності на ринку. Geforce Now почне працювати з завтрашнього дня і буде коштувати користувачам 7,99 доларів на місяць. Скористатися ним поки що зможуть лише власники пристроїв виробництва Nvidia, начебто вже згаданої телеприставки.


     Представники описують свій сервіс, як «Netflix для ігор». У момент запуску Geforce Now запропонує користувачам список з більш ніж 50 різних ігор, включаючи такий хіт, як Witcher 3. При ціні в 7,99 доларів за місяць - це досить непогана пропозиція. Для порівняння, Sony просить 19,99 доларів за місяць використання стрімінгового сервісу PlayStation Now. Правда і бібліотека ігр у Sony значно більше.


     Дивно, що сервіс дебютує зовсім не на території Північної Америки, а в Європі. Першими країнами, де стане доступний Geforce Now, стануть Франція, Німеччина, Норвегія, Фінляндія, Великобританія, Данія і Швеція. Складно сказати, чи стане цей сервіс популярним, але одне ми знаємо напевно - стрімінг відеоігор набирає обертів, і все більше число компаній намагаються зайняти свою нішу на цьому новому і поки ще незвичайному ринку.