Google Translate почав розуміти 99 відсотків людства

     Розробники додали підтримку 13 нових мов в Google Translate. Таким чином, загальне число підтримуваних сервісом мов виросло до 103, говориться в офіційному блозі Google Translate.


     За словами розробників сервісу, тепер Google Translate може перекладати мовами, якими користується 99 відсотків населення планети. До раніше доступним мовам додалися Амхарська, Гавайський, Гельський, Корсиканська, Коса, Киргизький, курманджі, Люксембурзький, Пушту, Самоа, Синдхи, Фризька і Шона.


     Для вдосконалення якості перекладу і розширення кількості мов, підтримуваних сервісом, розробники обробляють вже перекладені тексти за допомогою нейромереж. Крім того, фахівці проекту активно користуються підтримкою спільноти добровольців-перекладачів - наприклад, саме завдяки їм у сервісі з'явилися Киргизький і Фризька мови.


     Раніше фахівці Google розповіли, як за допомогою нейромереж їм вдалося поліпшити функцію візуального перекладу, яка дозволяє користувачеві за допомогою камери смартфона переводити написи на льоту навіть без підключення до інтернету.

 

     Google Translate - онлайн-сервіс і додаток-перекладач для мобільних пристроїв. Також сервіс інтегрований в браузер Google Chrome і дозволяє на льоту перевести відкриту веб-сторінку. Завдяки функції візуального перекладу з використанням камери додаток Google Translate користується популярністю у мандрівників