Google планує випустити власний месенджер

     Як вважають експерти, основним конкурентом Google в області месенджерів є Facebook Messenger, який, згідно з даними Nielsen, став найпопулярнішим додатком у США цього року.

     Фахівці також вважають, що Google належить складний шлях, враховуючи, що команда Facebook Messenger активно працює над його розвитком, постійно додаючи нові функції.

Представники Google поки утрималися від коментарів.

 

     Директор по продуктах REG.RU Тарас Антюхов:

 

"Комунікаційні сервіси - в цілому слабка сторона в продуктовій лінійці Google. Крім того, заявлений месенджер не є революційним рішенням в розвитку цього напрямку корпорації і більше походить на експеримент або дослідження штучного інтелекту в рамках сервісів для спілкування. Google веерно експериментує і інвестує в самі різні дослідження. Деякі з них, що показали свою спроможність, трансформуються в окремий продукт, або стають частиною функціоналу іншого. Інші - просто закриваються. Успішність створення месенджера з чатбвід покаже час, проте досвід говорить про те, що Google віддає невисокий пріоритет розробкам в області комунікаційних сервісів ".

 

 

                                         Google розповість про актуальні новини прямо у видачі

 

 

     Google тестує розширені відповіді для актуальних новин. Деякі користувачі помітили, що пошукова система почала відображати детальну інформацію про новини, взяту зі стороннього ресурсу. Схоже, Google поволі навчається формувати розширені відповіді в режимі реального часу.

 

 

     Раніше розширені відповіді Google давав тільки у відповідь на запити про якісь загальновідомих фактах, щоб позбавити користувачів шукати цю інформацію на сайтах.