Google незабаром запустить конкурента FaceTime?

     Google готує до запуску власний відео месенджер, який отримав назву «Duo». Таким чином, компанія хоче наздогнати в цьому напрямку корпорацію Apple, і скласти реальну конкуренцію «яблучному» сервісу FaceTime.

 

  Корпорація Google готує до запуску власний відео месенджер під назвою Duo. На думку незалежних експертів, таким чином компанія хоче потіснити на ринку аналогічний додаток від корпорації Apple (FaceTime).

 

Google скоро запустить конкурента FaceTime?
Duo являє собою звичайний месенджер для здійснення відео дзвінків з одного смартфона на інший. При цьому програма оснащена інноваційною функцією Knock Knock, за допомогою якої користувач зможе побачити співрозмовника ще до того, як відповість на його дзвінок. Як ідентифікатор контакту буде використаний номер його мобільного телефону.

 

Як зазначив Нік Фокс, глава підрозділу Google, що спеціалізується на розробці функціоналу для мобільної комунікації, керівництво корпорації планує, що новий месенджер стане основним додатком для відеозв'язку між смартфонами, що працюють під управлінням операційної системи Android.

 

При цьому варто відзначити, що незалежні експерти галузі налаштовані далеко не так оптимістично. На думку багатьох з них, корпорація Google занадто пізно вирішила вийти на ринок мобільного програмного забезпечення для відеозв'язку. Тому компанії доведеться активно боротися з конкурентами, щоб відвоювати хоча б частину користувачів для свого месенджера.

 

Запуск месенджера Duo є лише першим кроком Google в справі підкорення ринку програмного забезпечення для відеозв'язку. Незабаром компанія збирається випустити ще одну подібну мобільний додаток - месенджер Allo. З його допомогою Google постарається «догодити» часто мінливим перевагам власників смартфонів.

 

Головним конкурентом Google в цьому сегменті ринку є додаток FaceTime, розроблене корпорацією Apple. Воно з'явилося в складі мобільної операційної системи iOS, починаючи з її четвертої версії. Додаток FaceTime дозволяє спілкуватися за допомогою відео дзвінків з користувачем будь-якого пристрою, виробленого корпорацією Apple.

 

У свою чергу корпорація Google робить ставку на успіх свого нового месенджера виходячи з того, що додаток FaceTime доступно тільки для власників «яблучних» пристроїв. І це при тому, що месенджером Duo зможуть скористатися власники смартфонів, що працюють на базі будь-якої дійсно популярної операційної системи. Крім того інсталяція додатки Duo буде відбуватися без обов'язкової прив'язки до аккаунту в Google.

 

Також варто відзначити, що це не перші спроби Google підкорити ринок мобільного відеозв'язку. Раніше корпорація випустила ще один додаток для відео дзвінків - месенджер Hangouts, який входить в «стандартну комплектацію» мобільної операційної системи Android.

Сувенирная продукция, рекламные сувениры, нанесение логотипов и изображений. Переплетные работы, брошюровка. Переплет документов, дипломов. Доска объявлений, форум, статьи, новости.