Google знайде зламані сайти, небезпечні для користувачів, і знешкодить - виключить їх з SERP

     Google знайде зломані сайти, небезпечні для користувачів, і знешкодить - виключить їх з SERP. За повідомленням пошукача, в алгоритм вже вносяться необхідні зміни.

 

     Перероблені пошукові алгоритми вплинуть на 5% запитів залежно від регіону видачі. Після їх запуску сумарне число результатів за окремими запитами зменшиться. У видачі будуть відображатися лише найбезпечніші та релевантні результати. Але Google на цьому не зупиниться і продовжить збільшувати охоплення.

 

 

     За словами фахівця служби якості пошуку Google Андрія Ліпатцева, хакери зламують безліч сайтів. Вони цілеспрямовано шукають подібні майданчики і впроваджують на них свій спамний контент, намагаючись перенаправити трафік на свої сайти і просунути їх в результатах пошуку.

 

     Ми рекомендуємо використовувати і просувати сучасні методи захисту. Використовуйте антивіруси, регулярно оновлюйте CMS сайту і змінюйте паролі до адмінки. Також бажано не надавати доступ до ftp неперевіреними особам.

 

     Google пропонує свої сервіси, які повідомляють власника сайту про те, що його сайт під загрозою. Наприклад, компанія рекомендує:

 

       зареєструватися в Google Search Console, оскільки для Google це - прямий зв'язок з вебмастерами;

       налаштувати Google Сповіщення, щоб отримувати повідомлення про спамних словах на сайті або підозрілих результатах сайту: «Наприклад, у вас є сайт з продажу аксесуарів під назвою www.example.com.

 

     Ви можете створити оповіщення [site: example.com cheap software], щоб сервіс повідомив вас в тому випадку, якщо на сайті з'явиться хакерський контент про дешевий ПЗ ».

 

     Нагадаємо, якийсь час назад зі схожою ініціативою виступив Яндекс, пообіцявши знижувати у видачі сайти, небезпечні для комп'ютерів користувачів.