Google запускає онлайн курс по машинному навчання Udacity

     Курс розрахований на досвідчених інженерів і вчених навлаштованих розширити знання в глибокому машинному навчанні.


     Компанія Google запустила безкоштовний курс по машинному навчанню, який доступний на сайті некомерційної освітньої платформи Udacity, повідомляє AIN.

 

     Відзначається, що курс триватиме три місяці і розрахований на досвідчених інженерів і вчених, що працюють з великими масивами даних, і які мають намір розширити знання в глибокому машинному навчанні.

 

     Подати заявку і зареєструватися на конкурс вже можна на сторінці курсу.

 

     "Мета проекту - зробити глибоке машинне навчання більш зрозумілим", - сказав старший науковий співробітник Google Вінсент Ванхоук.

 

     Інтерес Google до проекту пояснюється популяризацією TensorFlow - ПО для машинного навчання, вихідний код якого корпорація добра відкрила восени минулого року. Вивчення TensorFlow також входить в цей курс.

 

                                             Google і Twitter запускають спільну новинну службу

 

     Додаток дозволяє виданням вільно розміщувати свої матеріали на інтернет-ресурсах Google і Twitter.
Американські технологічні компанії Google і Twitter запускають спільну інформаційно-новинну службу для мобільних носіїв, і перш за все смартфонів. Про це повідомив портал Business Insider.

 

     Служба забезпечуватиме моментальну доставку новинних статей періодичних видань власникам мобільних телефонів. Нова послуга стане доступною до кінця осені.

 

     Особливістю програми є той факт, що воно дозволить виданням вільно розміщувати свої матеріали на інтернет-ресурсах Google і Twitter. Зараз це відбувається з тимчасовою затримкою. При цьому в більшості випадків користувачам доводиться заходити на власний сайт видання, щоб ознайомитися з зацікавила їх статтею. Новий додаток Google і Twitter пропонує інший шлях - статті з'являтимуться моментально і в повному обсязі.


     Компанії створюють відкриті системи, які передбачають участь в їх розвитку незалежних розробників.