GOOGLE ВИПУСТИВ «КІДДЛ» - РОСІЙСЬКУ ВЕРСІЮ свого пошукача

     Якщо ви коли-небудь перевіряли історію браузера своєї дитини і раптово знаходили посилання, що ведуть куди не слід, то у нас є хороші новини. «Гугл» запустив новий пошуковик «Кіддл», який виключить найменшу можливість наштовхнутися на відверте відео тощо, коли ви зайняті і не можете відстежувати інтернет-серфінг свого чада.

 

     У «Кіддл» є все ті ж функції, тільки адаптовані для дітей. Наприклад, замість звичайного білого тла варто космічна тема з роботом. Перші три сайти видачі розраховані для дітей. Решта - більше орієнтовані на інтелект дорослої людини, але так само відфільтровані. Ми вирішили протестувати його і ввели кілька непристойних слів, які могли б шукати діти. «Кіддл» проявив себе як відмінний сторожовий пес.

 

     З'явився сердитий робот, якому не сподобалися погані слова. Схоже, цей пошуковик стане хорошою альтернативою звичайному.
Припустимо, ваші діти хочуть дізнатися що-небудь про Джастіна Бібера, але вам би не хотілося, щоб вони дізналися про деякі факти з його біографії. Наприклад, про гонках під впливом заборонених препаратів або про фотографії його п'ятої точки в «Інстаграм». «Кіддл» видасть тільки пристойні картинки і тексти.

 

     У наш цифровий вік діти знайомляться з комп'ютерами набагато раніше, ніж ми. Їм завжди буде потрібен інтернет для навчання і спілкування. Але є речі, які краще не довіряти волі випадку.

 

     Схоже, «Кіддл» може надати те, що потрібно дітям, а батьки можуть бути впевнені, що ті нишком не дивляться відео з «перчиком». Звичайно, від усього захистити дитину неможливо, але ми повинні старатися. Тим більше, коли навіть великі компанії визнають цей факт і починають допомагати батькам.