FACEBOOK штучно сповільнить швидкість інтернету для своїх співробітників

     Facebook вже вичавив майже всі соки з пересиченого сервісами Заходу і тепер все частіше звертає увагу на країни, що розвиваються. Але іноді важко зрозуміти, яке насправді життя, скажімо, в Індії, без сучасних західних технологій. Саме тому Facebook запроваджує ініціативу під назвою «2G Вівторки», в рамках якої всім бажаючим співробітникам компанії штучно обмежать швидкість інтернету.

 


     Повільний інтернет не обов'язково означає довге завантаження програми та веб-сторінки. Добре спроектовані сайти будуть добре працювати навіть при невеликій ширині інтернет-каналу. Facebook створив проект Internet.org, який дозволить мешканцям країн отримати безкоштовний доступ до високо оптимізованих сайтів. Для того ж, щоб співробітники компанії відчули, як це - користуватися повільним інтернетом в сучасному світі - і організовуються «2G Вівторки». Однак нова ініціатива не тільки покаже, наскільки повільно працює 2G-з'єднання, але й дозволить американській компанії похвалитися своїми досягненнями в оптимізації завантаження веб-сайтів.

 


     Для інформації: найкраще 2G-з'єднання забезпечує швидкість передачі даних до 1 мегабіта на секунду, при цьому швидкість 3G ближче до 6 мегабіт на секунду, а швидкість 4G і зовсім становить до 15 мегабіт в секунду. До слова, середня швидкість доступу в інтернет в США становить 11 мегабіт в секунду, що не так вже й багато для такої просунутої в технічному плані нації.

 


     На жаль (чи на щастя?), Назва «2G Вівторки» не зовсім відображає дійсність. Якщо співробітники і приймуть рішення брати участь у цій ініціативі - вона необов'язкова - швидкість інтернет-з'єднання буде обмежуватися протягом усього однієї години. Але ж на роботі потрібно і попрацювати, чи не так?