Facebook заявив про плани до 2030 року збільшити аудиторію до 5 мільярдів

     Засновник Facebook Марк Цукерберг до 2030 року планує збільшити аудиторію соцмережі до 5 мільярдів чоловік. Про це він заявив під час заходу, присвяченого 12-річчю компанії, повідомляє USA Today.

 

     «Ми хочемо остаточно підключити всіх і зробимо це за допомогою влади і компаній по всьому світу», - підкреслив Цукерберг.

 

Глава Facebook також зазначив, що населенню країн, що розвиваються доступ до інтернету забезпечать розробку компанією дрони Aquila. «Вони працюють на сонячній енергії, будуть просто літати над містами і роздавати інтернет. Звучить трохи ненормально, правда? »- Посміявся він.

 

     У четвер, 4 лютого соціальна мережа відзначила своє 12-річчя. У цей день Facebook запустив нову функцію «День друзів», яка автоматично створює персоніфіковані відеоподборку про друзів користувача. Кліп автоматично монтується з фотографій з друзями, але знімки також можна відібрати вручну.

 

     Сам Цукерберг нещодавно повернувся з декретної відпустки, яку він взяв у листопаді 2015 рока після народження дочки Макс. У перший робочий день засновник Facebook, відомий своєю сталістю у виборі гардеробу, жартома звернувся до користувачів мережі з питанням, що йому варто надіти. До запису він доклав фото шафи з однаковими сірими футболками і толстовки.