Facebook запустив альтернативу "лайкам"

     Відтепер користувачі соціальної мережі зможуть натискати не тільки "Мені подобається", але і більш відповідну ситуації кнопку.


     Популярна соціальна мережа Facebook запустила можливість використання смайликів реакції як альтернатива стандартному "Мені подобається", йдеться в офіційній заяві компанії.


     На даний момент стали доступні кнопки "Супер", "Ха-ха", "Ух ти!", "Співчуваю" і "Обурює".

 

Раніше "реакції" тестувалися користувачами з Іспанії та Ірландії, тепер же функція доступна у всьому світі.
Вчені порівняли залежність від соцмереж c наркотичної


     Надалі "реакції" можуть вплинути і на спосіб формування стрічки новин.


     "Ми прислухалися до людей і зрозуміли, що має бути більше способів легко і швидко висловити почуття щодо того, що ви бачите в стрічці новин", - йдеться в заяві Семмі Коло, менеджера Facebook по продуктам.


     Раніше повідомлялося, що Facebook створить соціальну віртуальну реальність, а вчені встановили справжню кількість друзів в Facebook.

 

                              Facebook створить соціальну віртуальну реальність

 

     Про це повідомляється в офіційній заяві, опублікованій на сайті соціальної мережі.
Представники Facebook заявили про намір створити соціальну віртуальну реальність. Спеціальний відділ по вивченню даного питання вже відкритий, про що зазначено в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті компанії.


     Як зазначено в релізі, нова команда буде відчувати вже існуючі технології віртуальної реальності, які створені в області мережевого спілкування.


     Також відомо, що продовжиться співпраця програмістів Facebook з творцями шолома Oculus Rift. Оприлюднений в офіційному повідомленні ряд цифр свідчить, що аналогічна технологія Samsung - Gear VR - на сьогоднішній день користується попитом.


     Facebook заборонив користувачам продавати зброю


     У релізі відзначено, що, за даними компанії, для платформи яка з'явилася в продажу в листопаді 2015 року, в даний момент є близько 200 ігор і додатків. А також представники Facebook заявили про підтримку платформою Samsung панорамних роликів, які були викладені в соцмережі.


     Раніше повідомлялося, що компанії Facebook і Twitter підтримали Apple в конфлікті в ФБР. Конфлікт, як відомо, розгорівся навколо заблокованого iPhone каліфорнійського стрілка, який убив 14 людей.