Ericsson створює галузеву платформу для ліцензування IoT-технологій

      Ericsson створює галузеву платформу для ліцензування IoT-технологій
Компанія Ericsson анонсує платформу, що забезпечує розробникам нових IoT-пристроїв доступ до технологій, запатентованим іншими компаніями.


      Платформа буде видавати ліцензії від імені групи власників патентів, які будуть отримувати дохід від продажу ліцензій на право використання своїх технологій. Ліцензіати виплачуватимуть ліцензіарам фіксовану суму, розмір якої встановлюється в залежності від кількості технологій, що використовуються в конкретному пристрої.


     Нова платформа покликана прискорити розвиток інтернету речей за рахунок спрощення доступу до стандартизованих технологій. Її використання дозволить компаніям, що випускають нові пристрої з підтримкою інтернету речей, скоротити витрати на R & D і термін запуску новинок на ринок.


     Ericsson входить в число власників патентів, які нададуть стороннім компаніям доступ до своїх запатентованим технологіям в області IoT. Згідно з розрахунками Ericsson, ліцензування та надання прав на використання інтелектуальної власності (IPR & Licensing) через платформу дозволить підвищити прибутковість від інвестицій в R & D.


     Платформою буде управляти незалежна компанія під керівництвом Касима Альфалахі (Kasim Alfalahi), який раніше очолював в Ericsson напрямок, що відповідає за дотримання прав на інтелектуальну власність, і був главою підрозділу IPR & Licensing.


     За даними Ericsson Mobility Report, до 2021 року до інтернету буде підключено 28 млрд пристроїв, в тому числі 15 млрд пристроїв з сегмента М2М і споживчої електроніки.