Інструкція по застосуванню. Сервіси для SEO-фахівців: «Моніторинг ТОПів»

        Щоб успішно конкурувати у своїй тематиці і займати ТОПи пошукових систем, потрібно ретельно аналізувати зміни видачі. Хто з конкурентів стабільно знаходиться в ТОПі за будь-яких алгоритмах? Які сайти постійно «стрибають»? Чи з'являються швидкозростаючі новачки, і в чому секрет їхньогї стратегії?
        Для автоматизації такого аналізу розроблено онлайн-інструмент «Моніторинг ТОПів» від SEOlib. За допомогою цього сервісу можна автоматично регулярно парсити ТОПи як запит в будь-яких регіонах і зберігати їх у своєму акаунті стільки, скільки потрібно.

       При зміні алгоритмів і появі нових фільтрів ці дані просто безцінні - можна відразу виявити, хто з конкурентів «потрапив під роздачу», а кому вдалося втриматися на плаву.

                                                Можливості «Моніторингу ТОПів»

       Інструмент дозволяє аналізувати не тільки ваших конкурентів, а видачу в цілому - він допомагає:

  • виявляти нові сайти, які вийшли в ТОП, і стежити за постійними лідерами ТОПів;
  • збирати інформацію для аналізу пошукових алгоритмів і коригувати стратегію просування сайту;
  • стежити за видачею у всіх регіонах (не тільки Москва і Санкт-Петербург) і по тим запитам, які вас цікавлять (запити ви вказуєте вручну або експортуєте в сервіс при створенні проекту).
  • Збирати ТОПи можна з будь яких регіонів Яндекса і Google щодня, раз на тиждень або після апдейтів. Також можна відключити автоматичну перевірку і запускати її вручну.

       На даний момент доступна глибина парсинга - ТОП-20, ТОП-50 і ТОП-100.

       Також ви можете вибирати дати, за які хочете подивитися видачу: останні 10 чи 30 перевірок, за поточний або попередній місяць, можна вказувати вручну - видача за певний період або окремі дати.

       Звіти «Моніторингу ТОПів» по ​​всім запитам, зазначеним вами при створенні проекту, можна скачати одним файлом (для роботи в Excel).