Яндекс.Карти оголошують конкурс для киян

     Яндекс.Карти оголошують конкурс для мешканців Києва та околиць.


     Протягом місяця - з 3 лютого по 3 березня - користувачі можуть шукати на yandex.ua/maps помилки на карті столиці і передмість і повідомляти про них Яндексу. Всі, хто знайде неточності, отримають призи. Торік такий конкурс пройшов у 27 містах країни.

 

     Перш ніж влаштувати конкурс в Києві, команда сервісу перевірила карти вздовж і поперек. Фахівці Яндекса особисто обійшли вулиці міст: за підсумками цього обходу було внесено близько 24 тис. Правок. Крім того, дані Яндекс.Карт були звірені з офіційним реєстром вулиць, а назви недавно перейменованих вулиць - змінені. Конкурс допоможе знайти і виправити неточності, які вислизнули від картографів Яндекса. У результаті у користувачів буде актуальна і точна карта столиці і передмість.

 

     На конкурс приймаються помилки на картах Києва, Бориспіля, Броварів, Бучі, Вишневого, Вишгорода, Ірпеня (включаючи Коцюбинське), Петропавлівської Борщагівки і Софіївської Борщагівки. Можна надсилати повідомлення про відсутність вулиць, будівель, дворових проїздів та інших об'єктів, а також про помилки в їх назву, форму, розташуванні і нумерації будинків. А ось неточності на Панорамах, Народної карті, в даних організацій або в побудові маршрутів розглядатися не будуть.

 

     Надсилати повідомлення потрібно на bettermaps@yandex-team.com.ua. Кожну помилку потрібно докладно описати і чимось підтвердити - наприклад, докласти скріншот, посилання на офіційний документ, фото або відео. Помилки, що не підтвердяться, зараховуватися не будуть.