"Яндекс гроші" Компанія запускає сервіс "Безпечна угода"

     "Яндекс.Деньги "запропонували онлайн-майданчики, що допомагають користувачам підшукати виконавців робіт і послуг, новий сервіс" Безпечна угода ". Він гарантує замовнику, що послуга буде надана належним чином, а виконавцю - що його робота не залишиться без оплати. За це" Яндекс .Гроші "буде брати комісію з майданчика в розмірі 4-5%. Перший партнер вже знайдений - сервіс YouDo.com.

 

     Платіжне рішення "Яндекс.Касса" від "Яндекс.Денег" запускає новий сервіс "Безпечна угода" спеціально для онлайн-майданчиків, де люди пропонують один одному товари і послуги, розповів "Комерсант" в компанії. "Безпечна угода" захищає інтереси учасників онлайн-угоди. При оформленні замовлення вона заморожує на банківській картці клієнта суму оплати і переводить її іншій стороні тільки після виконання домовленостей на карту або гаманець в "Яндекс.Деньги". Наприклад, якщо людина замовить ремонт телевізора, сервіс заморозить суму вартості робіт і переведе її майстру, коли клієнт підтвердить, що телевізор заробив, пояснюють в "Яндекс.Деньги".

 

     До кінця 2015 року в "Яндекс.Деньги" було зареєстровано близько 25 млн гаманців, щодня відкривається приблизно 12 тис. Нових. Кожну секунду через сервіс проходить до 600 платежів.

 

     "Щодня користувачі роблять в інтернеті тисячі угод. До сих пір вони розраховувалися між собою готівкою або переводили гроші через сайт, - пояснює комерційний директор" Яндекс.Денег "Олександр Магомедов.- Перший варіант не дає гарантії якості послуг, другий створює складності для самого майданчика - зокрема, з організацією платежів і документообігом. за допомогою "Безпечної угоди" р2р-сервіси можуть виступати виключно в ролі інформаційного посередника ".

 

     Найближчим часом "Безпечну угоду" підключить сервіс YouDo.com, що допомагає людям знаходити виконавців різних завдань. Співзасновник і гендиректор YouDo.com Денис Кутергін підтвердив "Комерсант" цю інформацію: "Сподіваюся, вже в березні поширимо на всіх користувачів". Ще з декількома сервісами "Яндекс.Касса" веде переговори про підключення.

 

     Популярність послуги підбору приватного підрядника через спеціальні онлайн-сервіси в останні роки зростає, як і обсяг цього ринку в Росії. Зараз в країні працює кілька десятків подібних компаній, серед них LiveMaster, Profi.ru, Avito і т. Д. Так, в 2015 році число замовлень на YouDo зросла втричі, база виконавців перевищує 70 тис. Осіб, і зараз кожен день відбувається більше 2 тис. угод із середньою вартістю замовлення 2,5 тис. руб., тобто оборвід одного сервісу становить близько 150 млн руб. в місяць. Річний оборвід сервісів цього типу вимірюється мільярдами, а світовий ринок побутових послуг в YouDo оцінюють в $ 600-800 млрд.