Як Google Calendar допоможе вибрати час і місце для зустрічі?

     Google розширив можливості відразу декількох своїх сервісів за рахунок запуску нового функціоналу, заснованого на використанні високоінтелектуальних машинних алгоритмів. Зміни торкнулися «Документів», «Календаря», «Презентацій», «Диска» та інших популярних онлайн-інструментів.

 

Корпорація Google розширила можливості відразу декількох своїх сервісів. У роботі нових інструментів використовуються останні розробки компанії в сфері машинного навчання.

 

Google Calendar допоможе вибрати час і місце для зустрічі
У версії хмарного сховища Google Drive для мобільної операційної системи Android запущена нова функція Quick Access. З її допомогою в верхній частині вікна програми буде виводитися список найбільш популярних  файлів.

 

Високоінтелектуальні алгоритми сервісу ретельно проаналізують всі дії користувача, вчинені в рамках Google Drive. Завдяки цьому самонавчальний інструмент через короткий проміжок часу зможе виводити найбільш релевантні (відповідні для користувача) документи.

 

В результаті спеціально проведеного попереднього тестування було встановлено, що застосування Quick Access дозволяє витрачати на 50% менше часу на пошук потрібного документа, що зберігається в хмарі.

 

Два інших популярних сервіси Google ( «Презентації» і «Документи») обзавелися провідником, в роботі якого будуть використовуватися технології обробки природної мови (NLP). Тепер в «Документах» в розділі «Explore» буде виводитися текстовий контент і зображення з ресурсів, які (по «думку» сервісу) найбільше відповідають змісту вже доданих до списку. Також тут будуть показуватися релевантні документи з числа збережених на Google Диску.

 

Після поновлення в «Презентації» користувач зможе вибрати альтернативний варіант дизайну для кожного з доданих в проект слайдів. Доступний асортимент альтернативних дизайнерських рішень буде відображатися поруч з основною робочою областю.

 

У «Таблицях» полегшено взаємодія з користувачем. Завдяки інтеграції в Explore технології NLP користувачі зможуть здійснювати пошук потрібних елементів з допомогою природної мови, а не формул.

 

Розширені можливості «Календаря» допоможуть спланувати майбутню зустріч. Тепер при установці дати і часу сервіс буде рекомендувати користувачеві найбільш підходящий часовий проміжок. При цьому при формуванні подібних рекомендацій будуть використовуватися дані, отримані на основі аналізу графіків зайнятості всіх учасників запланованої зустрічі.

 

Крім того Google Календар допоможе визначитися і з місцем проведення планованої зустрічі. Під час підбору найбільш відповідного варіанту сервіс буде враховувати географію проведення попередніх зустрічей, що відбулися.