Як українці готуються до Дня закоханих в Яндексі

     Весь другий тиждень лютого Яндекс амурно лихоманить: щороку в ці дні українці примудряються поставити більше мільйона запитів про День святого Валентина.
Це приблизно втричі більше, ніж за весь рік з минулого Дня закоханих. Кількість запитів передбачувано досягає піку напередодні свята - 13 лютого. Причому 14-го числа активність користувачів падає приблизно в 10 разів - очевидно, більшість вже знайшло, чим порадувати другу половину.

 

     Більше третини всіх пошукових запитів про День святого Валентина стосується подарунків: [день святого валентина що подарувати?]. Цікаво, що кожен четвертий з них - про handmade-сюрпризи, наприклад: [цікавий подарунок на 14 лютого своїми руками].

 

     Судячи за запитами, жінки вдвічі частіше шукають подарунки для чоловіків: [що подарувати на 14 лютого хлопчикові але притому коли ви ще не зустрічаєтеся], ніж навпаки: [що подарувати незнайомої дівчини на день валентина]. Можливо, вони просто більш відповідальні і тому роблять це активніше, або ж чоловіки вже знають, чим здивувати своїх коханих. Втім, у них є універсальний варіант: [квіти на 14 лютого дівчині].

 

     Про конкретні подарунки запитують в менш ніж 3% від загальної кількості запитів, що стосуються цього свята. До Дня святого Валентина найчастіше шукають чашки, фоторамки та футболки. Хоча трапляються і більш оригінальні сюрпризи:
[Мишеня на день святого валентина]
[Вироби з ватних дисків на день закоханих]
[Радіо сяйво 106 8 fm пісня в подарунок]
[Подарунок чоловікові з пивних банок на 14 лютого]
[Подарунки на день святого валентина контраварійне водіння]
[Гра своїми руками на 14 лютого чекова книжка з бажаннями]
[Емемдемс фото в упаковці на день святого валентина]
[Привітання з днем ​​валентина для чоловіка подарунок шкарпетки]

 

     Крім подарунків, до Дня закоханих українці цікавляться розвагами. Кожен десятий запит - про сценарії, ігр, пісень, танців, наприклад: [чудесні пречудесні на день валентина ігри], [реп про 14 лютого], [Сценарій день святого валентина в початкових класах]. Ще приблизно стільки ж цікавляться тематичними картинками, листівками, малюнками: [як намалювати листівку з котами на день святого валентина], [портрети і картинки амурів і ангелів на день валентина]. Далі за кількістю запитів - вірші і поздоровлення: [побажання в віршах на день святого валентина тренеру від дитини], [як створити стіх на день валентина на українській мові].

 

     Користувачі шукають в Яндексі і рецепти святкових страв. Серед ласощів передбачувано перемагають солодощі: [печиво на день святого валентина різнокольорові сердечка], [рецепти приготування торта у вигляді серця на 14 лютого], [смакота на день валентина], [що приготувати на день святого валентина швидко].

 

     Щоб свято було якомога більш романтичним, українці дбають про відповідний антуражі - шукають цікаві місця: [день святого валентина в Парижі !!!!], [де можна відсвяткувати день святого валентина мінська] - і стежать за прогнозом погоди: [погода на 14 лютого]. Також користувачів хвилює ефектний вигляд: [макіяж для блакитних очей і русявого волосся на день закоханих], [які аксесуари підібрати для образу на день святого валентина], [яку зачіску можна зробити на 14 лютого дитині 8 років].

 

     А ось які оригінальні і просто цікаві запити українці задали Яндексу до Дня закоханих:
[Як стати католиком до 14 лютого]
[Чудесні пречудесні на день валентина ігри]
[Як я проведу 14 лютого з котом]
[Валентинки в стилі хоррор]
[Як сделать сердечка з паперу и клею на день святого валентина]
[Дієвий змову на 14 лютого]
[Як звуть того хто на день закоханих стріляє з лука]
[Подарунки на день святого валентина контраварійне водіння]
[14 лютого гордої незалежної жінки]
[Як прікрасіті ялинку на день святого валентина]
[Торт на 14 лютого покроково з ведмедиками і сердечками]
[Что означає коли хлопець Який тобі подобається дарує валентинку]