Як Твіттер змінює торгівлю?

Твіттер як платформа моментального обміну короткими інформаційними повідомленнями знайшов фанатів серед трейдерів фондового і товарного ринків.
Твіттер в ритмі торгів
Перші шанувальники Твіттера з цієї сфери стали використовувати Микроблок для відстеження корисною для їхнього бізнесу інформації. Фахівці галузі говорять, що використання Твіттера стрімко розширюється у всіх секторах фінансового ринку. Він використовується трейдерами в якості майданчика для активного обміну відомостями, використовуваними ними для ведення справ на торгових майданчиках.
Інформаційна насиченість Твіттера сильно змінилася за останній час. Сьогодні багато трейдери шукають в ньому інформацію, і найприємнішим для них є те, що цінна інформація може бути отримана через цей сервіс в режимі реального часу. Довжина повідомлення в 140 символів - відмінний формат, що прекрасно вписується в стрімкий торговий ритм.
Економісти аналізують твітти
Команда економістів з Мюнхена (Німеччина) розробила сайт tweettrader.net, здатний передбачити тренди і моделі поведінки окремих паперів на основі інформації, отриманої з Твіттера. Вони вже проаналізували 250,000 твітів, відправлених за певний період часу, і виявили певну залежність між тим, що пишуть в Твіттері, і тим, що говорять інші аналітики та інвестори. Вони з'ясували, що якщо стежити за твітами фондового ринку, можна домогтися зростання прибутку в 15% в середньому. Кожен день через Твіттер передаються тисячі і тисячі стосуються поточної ситуації на ринку повідомлень, перетворюючи його у вельми цінний інструмент обміну відомостями. Чим частіше користувачі розміщують цінні відомості про курси акцій, тим більше у них послідовників, а відповідність більше «ретвітів» (цитування іншими учасниками). Найбільш цитованим твітти в загальному аналізі, звичайно ж, приділяється найбільша увага.