Як працюють трафіковий статті

Посилальний метод просування залишається на поточний момент основоположним у SEO. Сьогодні навряд чи можливо вивести сайт в ТОП, особливо по комерційним запитам, без якісної посилальної маси. Надати природний вигляд покупним посиланнях дозволяє ряд прийомів, серед яких і їх розміщення в тексті статті. Про користь просування статтями ми вже писали раніше. У продовження теми поговоримо про такий важливий чинник, як кликабельность статейних посилань, і про позитивний вплив трафіку на пошукове просування сайту.

 

Що таке трафіковий статті?

Трафіковий статті представляють собою типові замовні статті із зворотними посиланнями на просувний сайт, розміщувані з оплатою «назавжди». Проте їх унікальною особливістю є можливість забезпечувати гарантовані переходи реальних користувачів (відвідувачів майданчика) за вказаною в тексті посиланням.

Значимість такого типу статей в сучасних реаліях SEO дуже висока. Клікабельність зовнішніх посилань є однією з метрик, за якими пошукові машини оцінюють якість ресурсу. Тому навіть невелика кількість цільових переходів зі статті здатне помітно посилити SEO-ефект і забезпечити швидкий і, головне, безпечний зростання позицій сайту.

 

За рахунок чого забезпечуються переходи?

Коли мова йде про кликабельности посилань, важливо розуміти, що ключовим фактором тут виступає не кількість, а якість переходів. Основне завдання трафікових статей - надати аудиторії корисну інформацію і за допомогою посилання перенаправити її на доповнюючий або пов'язаний з тематики контент. Щоб отримати такий якісний трафік зі статей на свій сайт, важливо виконувати наступні умови:

  1. вибирати кращі майданчики-донори з високою відвідуваністю і хорошими поведінковими характеристиками;
  2. публікувати цікавий авторський матеріал, далекий від стандартів рерайта і SEO-текстів;
  3. розміщувати анкорний посилання в тексті природним чином (у кількості не більше 3-х);
  4. використовувати додаткові прийоми для залучення уваги аудиторії до статті (анонсування);
  5. розміщувати статті на майданчиках регулярно.

Відмітна особливість трафікових статей, що підвищує їх ефективність, - це більш жорсткий відбір майданчиків-донорів і анонсування матеріалу на головній сторінці ресурсу. Крім SEO-ефекту, просувний сайт отримує також цільових відвідувачів, які з високою часткою ймовірності здійснять конверсійне дію.

 

Яким сайтам це необхідно?

Трафіковий статті працюватимуть результативно на просування будь-яких типів сайтів. Однак для досягнення позитивного SEO-ефекту в більшості випадків буде достатньо стандартного статейного розміщення. Трафіковий статті необхідні в першу чергу тоді, коли потрібно сильна підтримка всієї кампанії.

Зокрема, слід порекомендувати даний метод молодим сайтам, не здатним отримати швидке зростання позицій стандартними способами оптимізації (робота над сайтом + орендні посилання). Розміщення статей із зворотними посиланнями забезпечить їм швидку індексацію і скоротить період «пісочниці», а переходи по посиланнях принесуть живий трафік з першого місяця просування. Вже через 2-3 місяці буде фіксуватися значний рух сайту в верх видачі.

Також варто звернути увагу на трафіковий статті в популярних тематиках і комерційним сайтам, що зазнають труднощі з виходом в ТОП або утриманням високих позицій. Як показують спостереження, це найбільш ефективний спосіб для просування висококонкурентних комерційних запитів.

 

Де замовити трафіковий статті?

Можливість покупки трафікових статей реалізована в Системі SeoPult. Замовити їх розміщення для просувається проекту можна в рамках модуля статейного просування, попередньо зазначивши галочкою даний тип статей. Бюджет на трафіковий статті залежить від тематики сайту та конкурентності запитів. Вартість розміщення - від 5000 рублів. Розрахунок бюджету і кількість статей визначаються автоматично.

Трафіковий статті розміщуються на трастових майданчиках з відвідуваністю більше 500 унікальних відвідувачів на добу і обов'язковою умовою анонсування на головній сторінці протягом 24 годин. Система гарантує не менше 5 переходів з такою статті протягом 30 днів, в зворотному випадку вона буде безкоштовно переразмещена на іншому майданчику з аналогічними характеристиками.


Висновки

Статейное просування можна розглядати в цілому як етап формування якісного контенту в мережі. Це найбільш природний спосіб отримання зовнішньої посилальної маси, яка продуктивно працює на зростання позицій сайту. Трафіковий статті багаторазово підсилюють даний ефект. Але, щоб домагатися високих результатів (при цьому оптимізуючи витрати на просування), важливо дотримуватися комплексного підходу. Посилання, контент (статті) і якісний ресурс - це база, яка допоможе вам успішно залучати клієнтів з пошуку.