Як оновився алгоритм розрахунку тИЦ

                                                           Оновлений алгоритм розрахунку тИЦ. До категорії

 

     Яндекс анонсував оновлення алгоритму розрахунку Тіца, що відбулося 8 червня. Апдейт виявився вельми неординарним, велика кількість сайтів виявилася в хорошому плюсі. Але чи варто розслаблятися?

 

                                                          Яндекс так розповідає про зміни, що відбулися:

 

     «Серйозним змінам піддалися механізми очищення засланого сигналу. Багато застарілі показники були виключені з алгоритму розрахунку.

Незважаючи на те, що абсолютне значення тИЦ для кожного конкретного сайту могло змінитися, загальний розподіл зберегло свої основні властивості. Іншими словами, більш авторитетні сайти як і раніше мають більш високі значення індексу ».

Є припущення, що в хорошому плюсі ​​опинилися вікові сайти. На наш погляд, поки рано робити висновки з цього оновлення Тіца. Варто поспостерігати за ситуацією якийсь час, можливо, Яндекс скоректує зміни. Це була тільки перша обкатка алгоритму, і показник може змінитися, особливо у тих сайтів, для яких спостерігалося різке зростання Тіца. Відзначимо, що вже зараз на форумі Searchengines.guru зустрічаються заяви про відкат отриманих вчора показників.

Зі свого боку ми рекомендуємо використовувати фільтр ChekTrust - найактуальнішу стратегію покупки посилань на даний момент. Він враховує більше 50 характеристик майданчиків-донорів, серед яких тИЦ займає не основне місце.

 

    Тематичний індекс цитування (тІЦ) визначає «авторитетність» сайтів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. При вимірюванні тИЦ враховуються посилання тільки з проіндексованих ресурсів. Але не враховуються посилання з:

  • дощок оголошень,
  • форумів,
  • блогів,
  • мережевих конференцій,
  • немодерованих каталогів

та інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу.
Також при підрахунку тІЦ не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс. Такі посилання мають для Яндекса нульову вагу.

тИЦ перераховується в середньому двічі на місяць.

 

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины