Як зберегти позитивну репутацію аккаунта Google AdSense

     Представники сервісу Google AdSense розповіли, що потрібно робити, щоб зберегти позитивну репутацію призначеного для користувача аккаунта і не порушити діючі в рамках платформи правила.

 

Фахівці сервісу Google AdSense опублікували перелік рекомендацій, дотримуючись яких користувачі зможуть зберегти позитивну репутацію свого облікового запису. І при цьому не порушити діючі в рамках рекламної платформи правила.

 

Як зберегти позитивну репутацію аккаунта Google AdSense

Нижче наводиться перелік цих рекомендацій:

 

Не слід клікати по власним оголошенням - краще попросити про це іншого користувача. Кліки по своїй рекламі не принесуть ніякого доходу, а тільки нашкодять: викличуть підозру до сайту з боку рекламної платформи. Причому не варто цього робити, навіть якщо вам потрібно дізнатися URL-адресу оголошення. Для цього найкраще використовувати «Панель видавця Google».

 

Поставте себе на місце користувача - спробуйте думати як користувач. Таким чином, можна надати своїй аудиторії те, що вона шукає. Щоб реалізувати даний підхід, потрібно дотримуватися зводу правил для веб-майстрів. Крім цього на ресурсі потрібно розміщувати тільки цікавий і затребуваний контент. Постарайтеся передбачити емоції своїх користувачів і їх бажання.

 

Не ставте заборонений контент - не "грайтеся» з забороненим вмістом. Подумайте, хотілося б вам, щоб ці публікації прочитали ваші батьки чи діти? Якщо немає, тоді не розміщуйте їх на своєму ресурсі.

 

Розміщуйте на сайті більше контенту, а не рекламних оголошень - дотримуйтесь правильне співвідношення між вмістом і рекламою. При цьому авторського контенту має бути більше, ніж показуються рекламних оголошень.

 

Розміщуйте тільки унікальні матеріали - публікуються на ресурсі матеріали повинні бути цінними для користувачів. Краще розмістити одну унікальну статтю, ніж використовувати дубляж. Унікальний контент змушує людей знову повертатися на ваш сайт. Всі ваші дії (як видавця) повинні бути націлені на аудиторію. Головним засобом, яке дозволяє викликати у користувачів інтерес до ресурсу є якісний і корисний контент.

 

Аналізуйте свій трафік - здійснюйте моніторинг надходить на ресурс трафіку. Він повинен бути повністю органічним. Аналізувати всі канали надходження трафіку можна за допомогою сервісу Google Analytics. Головне це робити на постійній основі.

Не намагайтеся редагувати код рекламних блоків Google AdSense - при виникненні проблем з інтеграцією коду зверніться в службу підтримки або ознайомтеся з відповідним розділом довідкової системи сервісу.