Який новий мобільний мессенджер представив Google

     Корпорація Google представила новий мобільний месенджер, який включає в себе найбільш затребувані функції: вбудований помічник і «розумні» відповіді. Все це дозволить значно розширити можливості традиційного спілкування.

 

Google випустив новий месенджер під назвою Allo. Він включає в себе не тільки звичні для спілкування функції, але і ряд додаткових інструментів, серед яких віртуальний помічник і «розумні» відповіді, що формуються на основі аналізу контексту.

 

Google представив новий мобільний месенджер


Після інсталяції месенджера для реєстрації і авторизації використовується номер мобільного телефону. Якщо в одержувача ще не встановлено додаток Allo - спілкування відбуватиметься шляхом відправки SMS або тестових (для налагодження зв'язку) повідомлень (на пристроях під управлінням деяких версій мобільної операційної системи Android).

 

Функція «розумних» відповідей розпізнає не тільки голос і текст, а й зображення. Завдяки цьому можна буде проаналізувати малюнок, отриманий від іншого користувача. При обробці графічного контенту буде починатися від нуля система розпізнавання.

 

Користувачі месенджера Allo зможуть обмінюватися текстовими повідомленнями, «збагаченими» не тільки традиційними смайликами, а й прикріпленими стікерами. Також в додатку реалізована функція збільшення шрифту окремих повідомлень.

 

Ще однією унікальною функцією месенджера Allo є можливість розміщення в чаті свого зображення поверх чужого, що також дозволить розширити рамки спілкування і зробити його більш захоплюючим.

 

Вбудований Google Assistant робить новий месенджер своєрідним «програмним комбайном», що об'єднує в собі функціонал декількох додатків. Віртуальний помічник зможе порадити користувачеві один з кращих ресторанів (на основі відгуків і розташування), а також повідомить йому про погоду і останні новини.

 

Google Assistant завжди буде використовувати виключно актуальні дані, одержувані безпосередньо з кількох інформаційних сервісів компанії. Для спілкування з ботом призначена окрема вкладка. Крім того його можна буде «викликати» під час діалогу з іншим співрозмовником. Для цього користувачеві досить буде набрати ім'я бота на клавіатурі (@google) і задати своє питання.

 

На жаль, на даний момент Google Assistant розуміє тільки англійську мову. Але з часом він почне розмовляти і на інших популярних мовах. Для більш «приватного» спілкування в месенджері Allo реалізований режим «інкогніто». У разі його активації відбуватиметься автоматичне видалення всіх отриманих і надісланих повідомлень. При цьому користувачі зможуть самостійно налаштувати час «життя» повідомлень (в діапазоні від 5 секунд до 7 днів).