Чи зможе ICQ стати «російським Snapchat»?

    ICQ ввела у формат «Історії», куди будуть публікуватися «Снапи». Механіка роботи аналогічна Snapchat. При цьому «оригінальний» американський додаток Snapchat не встиг здобути велику популярність в Росії та країнах СНД.

 

«Історії» в ICQ - це стрічка з фотографій і коротких відео. У кожного користувача своя «Історія». Дивитися можна їх як у кожного користувача окремо, так і  всі підряд. Кожен пост зберігається 24 години. Аналогічно працюють історії у Snapchat, родоначальника жанру, і південнокорейського конкурента Snow.

 

Snow - приклад успіху локального аналога Snapchat (стаття NY Times про програму). У Snow вже 30 млн завантажень і зростаюча популярність в Китаї, де Snapchat заблокований. У Snapchat 150 млн користувачів щодня - приблизно на 10 млн більше Twitter.

 

У Росії поки що ніша вільна. Посол Snapchat в Росії Олег Кононосов в розмові з Roem.ru говорив, що у додатку локальна аудиторія «поки невелика, але це вже змінюється». Конкретні цифри він не називав.

 

Загальна щомісячна аудиторія ICQ в Росії становить 6,7 млн, зазначається в інформації на корпоративному порталі Mail.ru Group. ICQ намагається застовпити місце «російського Snapchat»?