У Мережі з'явилися скриншоти нового браузера SPARTAN від MICROSOFT

     Нещодавно ми розповідали, що компанія Microsoft таємно готує новий браузер Spartan, який повинен буде стати альтернативою багато ким не любимим Internet Explorer. І як повідомляє ресурс bgr.com, цієї інформації вже є деяке підтвердження.


     Повідомляється, що команда розробників Spartan була заснована ще у вересні 2014 року і з того часу було створено вже три версії браузера. На скріншоті, розташованому нижче, зображена друга ітерація програми, тому поточна версія продукту може вже трохи відрізнятися.

 

 

 

     Незважаючи на це, ми Можемо помітіті, что в Microsoft ПІШЛИ шляхом мінімалізму та простоти. У вікні браузера можна помітіті мінімум елементів, среди якіх є адресний рядок и кілька основних кнопок.

 

     Крім того, як повідомляє джерело, в браузер Spartan будуть вбудовані деякі Функції, якіх немає у більшості конкурентів. Мова идет про голосове управління, при якому користувач может давати командіровку комп'ютеру цілімі фразами. Наприклад, можуть бути реалізовані наступні команди: «Додати до обраного» або «Перейти на сайт такий-то».

 

     Ще одним нюансом є те, что назва Spartan є в даний момент кодовим ім'ям проекту І в підсумку браузер від Microsoft может назіватіся по іншому.