У Яндекс.Метрика з

     У Яндекс.Метрика з'явилися нові графіки на зведенні.

      Можна виводити одночасно кілька графіків на один віджет. Для цього пропонується два режими на вибір:

 

 

  1.  «Метрики». За допомогою цього режиму можна відобразити на одному віджеті відразу кілька метрик (наприклад, візити, кількість відвідувачів і ін.).
  2.  «Значення угруповання». Цей режим дозволяє вибрати угруповання і метрику і відобразити графіки для декількох значень вибраного угрупування.

 

 

 

Також є можливість додати кілька віджетів з графіками і розмістити їх в будь-якому зручному місці Зведення.

 

           Вихідний код Яндекса намагалися продати за $ 25 000

 

  

     Колишній співробітник Яндекса Дмитро Коробов засуджений до двох років умовно за спробу продажу вихідного коду пошукача за $ 25 тис. І 250 тис. Рублів.

За даними слідства, засуджений скопіював з сервера програмне забезпечення «Аркадія», яке містило код і алгоритми, після чого спробував знайти покупців, яких міг би зацікавити товар.

Секретну інформацію Коробов пропонував компанії «Підприємство НІКС», а також намагався продати в даркнети і на спеціалізованих форумах, де привернув увагу силових структур.

Викрадену інтелектуальну власність Дмитро Коробов оцінив у $ 25 тис. І 250 тис. Руб. Реальна ж вартість викрадених матеріалів становить кілька мільярдів рублів. Чоловік був затриманий при спробі здійснення угоди.

Утретє вихідного коду могла б стати причиною багаторічних судових розглядів і падінням капіталізації Яндекса.