Українські провайдери хочуть на годину відключити інтернет на знак протесту

     Невдоволення операторів телекомунікацій викликали розцінки на розміщення обладнання на електроопорах.
Українські інтернет-провайдери обіцяють провести попереджувальне відключення споживачів у знак протесту проти зловживання монопольним становищем з боку енергопередавальних компаній. Про це з посиланням на одного з ініціаторів акції Володимира Падюкова повідомив сайт Internetua.

 

     За його словами, енергокомпанії необгрунтовано завищують вартість використання опор для установки на них телекомунікаційного обладнання. Наприклад, "Київобленерго" вимагає від провайдера 30 гривень за оренду однієї опори на місяць, причому оплату виставляє відразу за кілька місяців вперед.

 

     При цьому розвиваються в Україні технології 3G і 4G вимагають, щоб через кожні 100-200 метрів було розміщено базовий пристрій зв'язку.

 

     Антимонопольний комітет не реагує на скарги операторів, відзначив Падюков.

 


     Він попередив, що готуються три акції. 3 лютого оператори планують передати звернення і пакет скарг в антикорупційний комітет Верховної Ради, припинити подачу доступу в інтернет по всій Україні на 1:00 і організувати прес-конференцію. 11-12 лютого учасники протесту мають намір передати звернення і пакет скарг в СБУ і знову перервати доступ в інтернет на годину. 20 лютого будуть передані звернення і пакет скарг президенту і відключений інтернет по всій Україні на 1:00.

 

 

     Попередньо участь в акції підтвердили учасники ринку з Сум, Чернігова, Дніпропетровська і Маріуполя, говориться в матеріалі.