Мобільна версія для Вашого сайту

Пошукові системи і від Вас вимагають наявності мобільної версії сайту?

 

Швидше за все, Ви теж отримали грізний лист від «товариша гугла» про те, що ваш сайт капець який поганий, тому що не має мобільної версії, і вам терміново потрібно її зробити, інакше позиції сайту в пошуку впадуть, продажі припиняться і взагалі все буде погано.
Щоб в якійсь мірі припинити загальну паніку, давайте трохи розберемося в цьому питанні.
По-перше, не все так погано, як було описано в отриманих вами листах.

 

Чи потрібне вам створення мобільного сайту?

Всі претензії, зауваження та погрози про падіння позицій страшні тільки для тих, чий бізнес дійсно отримує прибуток в більшості тільки від замовлень, зроблених через мобільні пристрої.

 

Як показали наші опитування, найчастіше це:

  • сфери туризму, розваг (ви знаходитесь в іншому місті, під рукою тільки планшет або смартфон - ви шукаєте, куди б сходити пообідати, який клуб, кінотеатр чи музей відвідати)
  • служби таксі
  • сервіси карт, курсу валют
  • сайти знайомств, соціальні мережі
  • сервіси з ремонту комп'ютерної техніки
  • як не дивно, ломбарди та магазини з продажу чохлів на мобільні
  • деякі інші

 

Тобто позиції сайту, у якого немає мобільної версії, падають тільки в мобільному пошуку!!!

 

Давайте також визначимося, яка різниця між адаптивним, гумовим ("резиновим") верстанням і мобільною версією сайту, щоб ви знали і розуміли, що замовляєте.

 

Гумове ("резинове") верстання - це те, що Вам потрібно обов'язково. Тобто, прі відкритті сайту на будь-якому носії (ПК, ноутбуку, нетбуку, планшеті, смартфоні) він буде пропорційно зумуватися, тобто коректно підлаштовуватися під розмір дисплея (монітора). Не буде ніяких смуг прокрутки, збоїв, «наїздів» тексту або картинок. Ви побачите гарний рівний дизайн, але в масштабі дисплея.

 

Адаптивне верстання - це верстання, яка при відкритті сайту з планшета або телефона, приховує всі зайві плагіни, полегшує сторінку, збільшує швидкість її завантаження. Елементи дизайну перебудовуються в блоки, зручні для перегляду.

 

Мобільна версія сайту - припускає новий дизайн (зазвичай в стилі основного сайту), відповідне верстання і підключення до основного сайту. По-суті, це 2 різних, але об'єднаних ресурса. Мобільна версія сайту зазвичай урізана або полегшена, вона містить тільки головну-основну інформацію "без зайвої води".

Мобільну версію сайту можемо намалювати, зверстати і підключити до будь-якого проекту будь-якої складності. Вартість роботи від 15000 грн.