Сайт під ключ: плюси і мінуси

Якщо вам знадобився сайт, перше, що ви робите - звертаєтеся до послуг веб-розробників. Одна з найпопулярніших послуг - розробка сайту під ключ. Замовляючи сайт під ключ, ви отримуєте готовий до використання проект: наповнений контентом і з необхідним функціоналом.

Виникає питання, що краще: замовляти готовий сайт або займатися його наповненням і розробкою поступово?

Ми перерахуємо всі плюси і мінуси замовлення сайту під ключ.

Плюси сайту під ключ

Найголовніша перевага таких проектів - можливість отримати повністю готовий сайт, з повним набором функцій, оптимізований під пошукові системи і наповнений необхідною інформацією. Це дуже зручно, і заощаджує ваш час і гроші. Над розробкою сайту під ключ працює ціла команда: програмісти, дизайнери, seo-оптимізатори, верстальники, копірайтери. Довіряючи розробку професіоналам, ви максимально знижуєте ризик незапланованих фінансових витрат.
Замовляючи сайт під ключ, ви гарантовано отримуєте зручне і просте управління сайтом. Створення сайту включає в себе використання сучасних автоматизованих систем управління, які максимально спростять роботу з сайтом.
У розробці сайту під ключ використовуються сучасні веб-технології, які дозволяють легко створити привабливий і стильний дизайн, налагодити навігацію і функціонал, що вкрай необхідно для подальшого просування сайту.
 

Мінуси сайту під ключ

Недоліків у готових проектів майже немає. Правда варто відзначити той момент, що вибирати систему управління контентом (CMS) буде саме розробник. Якщо ви звернетеся в професійну веб-студію, за проект можна буде не хвилюватися. Якщо ж скористатися послугами фрілансера, можна в результаті отримати сайт на безкоштовній CMS з дуже обмеженими функціями.

У кожному разі, сайт під ключ - найшвидший і зручний спосіб запуску готового сайту.