Путівник по прихованим можливостям Google

     Не таємниця, що Google - це величезна і могутня корпорація. Однак далеко не всі користувачі її послуг знають про велику кількість трюків, хитрощів і просто веселих речах, які доступні просунутим користувачам. Ось тільки деякі з них.

     • Кілька адрес електронної пошти

     Якщо ви хочете мати кілька версій вашого адреси електронної пошти Gmail, ви можете в першу половину адреси (до частини «@ gmail.com») додавати скільки завгодно точок і міняти регістр букв. Gmail все одно буде доставляти електронні листи саме вам. Для почтовиой системи, наприклад, такі адреси, як albert.einstein@gmail.com, alberteinstein@gmail.com, Al.Bert.Ein.Stein@gmail.com, належать одному користувачеві. Ця рада може стане в нагоді тим, хто хоче використовувати кілька адрес електронної пошти для підписки на різні веб-сервіси або новинні розсилки.

     • Сполучення кнопок

     Використовуйте «швидкі клавіші» для економії часу. Ось найпопулярніші з них:

Ctrl + Enter - відправити повідомлення;

Ctrl +. - Перейти до наступного чату або вікна створення повідомлення;

Ctrl + Shift + c - додати копію;

Ctrl + Shift + b - додати приховану копію.

Щоб побачити весь список, при активній папці «Вхідні» натисніть «?».

 

     • Щоденник

 

     Ведіть свій щоденник за допомогою вбудованого в Gmail сервісу «Завдання». Щоб включити його натисніть на «Gmail» і виберіть «Завдання». Внизу з'явиться вікно зі списком завдань. Напишіть там свій список справ, додайте терміни, якщо хочете, щоб Gmail нагадав вам про них. Коли ви виконаєте чергову задачу, просто встановіть прапорець в кутку.

 

   • Кілька акаунтів Gmail

 

     Ті, хто мають два і більше аккаунта Gmail, можуть одночасно працювати в них в одному браузері. Для цього натисніть на адресу електронної пошти у верхньому правому кутку і виберіть «Додати обліковий запис». Після цього браузер відкриє нову вкладку, де ви зможете увійти в інший свій аккаунт.

 

Якщо ви використовуєте Google Chrome, браузер запам'ятає це і збереже його в якості постійного варіанти для перемикання. Але якщо ви використовуєте будь-який інший браузер, ви повинні будете додавати адресу електронної пошти кожного разу.

 

    • Повільний інтернет

 

    Якщо ви завантажуєте Gmail при повільному з'єднанні, це може зайняти кілька хвилин. Але ви можете переключитися на полегшену версію Gmail, яка буде завантажиться набагато швидше і дозволить виконувати основні дії.

Щоб переключитися просто додайте? Ui = html до стандартного URL Gmail. В результаті посилання повинне виглядати приблизно так: https://mail.google.com/mail/?ui=html

Але крім серйозних функцій для роботи в своїх сервісах, Google розвиває ще й пізнавальні проекти. А специфіка роботи деяких сервісів дозволяє оцінити тонкий гумор розробників пошукового гіганта. Ось тільки деякі такі проекти.

Здійсніть прогулянку по Марсу www.google.com/Mars

 

          Напишіть в рядку пошуку слово «askew» і подивіться, що станеться.

          Якщо ваш офіс (або школа) блокує відвідування певних сайтів, просто напишіть в рядку пошуку «cache: WEBSITENAME.com», щоб подолати блокування

          Політайте навколо Землі! Відвідайте Google Планета Земля і натисніть Ctrl + Option + А.

          Зробіть Google-бітбокс! Введіть в Google Translate літери, які ви бачите внизу і натисніть «слухати».