Прогноз: Служби безпеки великих компаній переходять на хмарні сервіси

     Тільки 5% помилок в сфері онлайн-безпеки будуть викликані несправностями хмарних служб.
У 2018 році 50% компаній з більш ніж тисячею співробітників будуть використовувати хмарні служби безпеки. Такі дані досліджень аналітичної компанії Gartner були озвучені на заході, присвячене міжнародному Дню захисту персональних даних та організованому компанією "Майкрософт Україна", яке відбулося 10 лютого.

 

     Подія зібрала представників бізнесу та уряду, які обговорили, як компаніям захистити свою інформацію, використовуючи сучасні технології.


     Учасники в своїх виступах підкреслили, що разом зі зростанням кількості підключених до інтернету пристроїв і хмарних технологій, зростає і обсяг персональних даних, які ці пристрої і технології використовують.

 

     "За даними Gartner, в 2020 році, віртуальні персональні асистенти будуть задіяні в 40% мобільних операцій. Натомість, щоб використовувати додатки безпосередньо, ми будемо покладатися на віртуальних персональних асистентів, які будуть передбачати наші потреби, будувати довіру і діяти самостійно від нашого імені , - розповідає директор Департаменту інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Мініч. - Беручи це до уваги, можемо сказати, що вже через 5 років персональні дані будуть задіяні всюди, де це можливо ".

 

     За словами учасників зустрічі, великі хмарні провайдери сьогодні можуть пропонувати значну безпеку персональних даних, адже їх сервіси підлягають міжнародної стандартизації і підкоряються міжнародному законодавству в сфері персональних даних. Тому бізнес може успішно впроваджувати свою політику захисту даних, використовуючи хмарні сервіси.


     "Персональні дані - це важливий актив будь-якої компанії, - говорить Надія Васильєва, генеральний директор" Майкрософт Україна ". - Ми це добре розуміємо, тому дотримуємося вимог чинного українського законодавства про захист персональних даних, а також співпрацюємо над його вдосконаленням з різними міжнародними і локальними асоціаціями ".

 

     Надія Васильєва також нагадала, що в 2015 році Microsoft першої в світі отримала сертифікат ISO 27018 - міжнародний стандарт безпеки персональних даних в хмарах. В цілому, корпорація володіє понад 100 дата центрами в більш ніж 40 країнах світу.

 

Microsoft вже восьмий раз відзначає День захисту персональних даних (Data Privacy Day) для підвищення обізнаності бізнесу, уряду та користувачів. В Україні цей захід проходить другий рік поспіль і збирає все більше зацікавлених осіб.