Оформлення тексту і помилки

Додамо про деякі дрібниці, нехтування якими може звести на «ні» всі зусилля по написанню вашого тексту.

 

А) Граматичні помилки

Неприпустимі граматичні помилки в текстах на сайті. Не кажучи про те, що сторінки з помилками гірше ранжуються, вони можуть викликати негативні емоції у ваших відвідувачів, погіршивши поведінкові метрики сайту. Для пошуку помилок використовуйте сервіс перевірки орфографії від Яндекс.Вебмайстер або Яндекс.Спеллер. Але кращим варіантом буде дати почитати текст грамотному коректорові.

 

Б) Оформлення тексту

Добре написаний, але не оформлений належним чином текст, може вплинути на поведінку користувача на сторінці, і змінити поведінкові метрики - важливий фактор ранжування. Щоб уникнути цього, поставтеся до оформлення з усією серйозністю.

Вибирайте оптимальний розмір тексту, діліть його на глави, не лінуйтеся придумувати влучні заголовки. Структуруйте свій текст. Спрощуйте сприйняття матеріалу за допомогою зображень, таблиць та інших візуальних елементів. Не соромтеся використовувати нумеровані і маркіровані списки. Не нехтуйте розмірами шрифту: текст повинен легко читатися при будь-яких параметрах, на будь-яких екранах. Пам'ятайте, що кожен десятий користувач Інету все ще має старенький 15-дюймовий монітор. Не забувайте і про відвідувачів з мобільних систем.

 

Пункт 5: поставтеся з належною увагою до оформлення тексту і позбудьтеся граматичних помилок.