Оптимізація інтернет-магазину під смартфони

З розвитком технології смартфонів і планшетів збільшилися їхні можливості для користування інтернетом. Тепер мобільний користувач без проблем може зайти на будь-який сайт, і отримати повноцінну інформацію, як і з ноутбука або комп'ютера. Це стосується і онлайн-покупок. Все більше користувачів воліє здійснювати покупки в інтернет-магазинах прямо зі свого смартфона.

 

Оптімізація інтернет-магазину під смартфони
Якщо у вас є бізнес або магазин в інтернеті, вам потрібно буде оптимізувати сайт під мобільні (створити мобільну версію сайту), оскільки це дуже перспективний ринок.


Смартфонами користується понад мільярд людей

Смартфони і планшети будуть ставати все більш доступними і дешевими, отже зростатиме кількість їхніх власників. При чому більшість з них використовують смартфони для веб-серфінгу. Тому мобільні користувачі з великою ймовірністю можуть стати вашими потенційними клієнтами.


Смартфон став зручним для покупок

Можливості мобільних платежів стають все більш широкими, що робить покупки з мобільних пристроїв все більш зручними і безпечними. Особливою популярністю стала користуватися послуга розробки мобільних додатків для сайтів на основі операційних систем Android і iOS. Такий додаток значно спрощує серфінг по інтернет-магазину.

 

Оптимізація відіграє важливу роль

Згідно з дослідженнями більше 50% користувачів смартфонів і планшетів, покидають сайт, якщо він не оптимізований під їх налаштування. Користувача, безсумнівно, приверне правильно розроблений під мобільні пристрої дизайн і функціонал, замість дрібних шрифтів і картинок.

Оптимізація інтернет-магазину під смартфони та планшети - вірний крок до викриття продажів.