Нові супутникові знімки України на Яндекс.Картах


     На Яндекс.Картах з'явилися нові супутникові знімки України у високій роздільній здатності. Оновилися фотографії більше ста населених пунктів, в тому числі Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова та інших великих міст.
Завдяки оновленню можна розглянути в деталях цікаві місця, наприклад Хотинську фортецю або гірськолижний курорт Буковель.

 

Було і стало:

 

 

Супутникова карта Києва оновилася на дві третини. Користувачі можуть побачити з висоти пташиного польоту недавні споруди в центрі, на Оболоні, на Печерську і в інших районах міста. Наприклад, тепер можна розглянути розважальний парк Sky Family Park.

 

Було і стало:

 

 


     Більшість нових фотографій зроблено з серпня по жовтень 2015 року. Заново сфотографовані території загальною площею близько 62 тисяч квадратних кілометрів, ще понад 20,5 тисяч квадратних кілометрів зняті вперше. Найповніші супутникові карти складені для Миколаївської, Київської, Донецької, Чернігівської, Чернівецької областей, Криму і Києва. Всього на сервісі можна побачити докладні супутникові знімки 88,8% території України. Попереднє оновлення відбулося восени 2015 року - розповідь про нього можна знайти в блозі Яндекс.Україна.

 

     Яндекс.Карти доступні на сайті yandex.ua/maps і у вигляді мобільних додатків для Android, iOS і Windows Phone. Сервіс дозволяє шукати адреси та організації, переглядати супутникові та панорамні знімки міст, будувати автомобільні маршрути і маршрути.