Нескучний диван

      Творці стартапу Immersit вважають, що домашній кінотеатр і віртуальні ігри повинні стати більш динамічними.

 

     Тому вирішили створити 4D диван. Пристрій складається з чотирьох платформ, які підіймають його краю згідно командам контролюючим їх "розум". В результаті чого диван може нахилятися, повертатися і вібрувати. Таку непересічну пристрій допоможе розбавити обстановку і дасть відчуття того, що ви перебуваєте в кінотеатрі VIP залу.

 

     Immersit працює від невеликої коробки, яка підключається до комп'ютера, ігрової консолі або іншого будь-якого пристрою додаткової реальності. Крім усього іншого, Immersit подбає про безпеку ваших меблів.

Це пристрій ніколи не зашкодить вашому улюбленому дивану.

 

                                        Лінзи майбутнього з електронним дисплеєм

 


     Інтернет - невід'ємна частина життя сучасної людини. У найближчому майбутньому для виходу в інтернет знадобляться всього лише контактні лінзи.


     Команда вчених з Інституту промисловості майбутнього в університеті Австралії досліджували можливості гідрофільних органічних електродів на контактних лінзах. Вони змогли довести життєздатність полімерної плівки, яка перетворить звичайні контактні лінзи в маленький комп'ютер.

 


     Інформація буде відображатися прямо на очному яблуці. Перевага такого комп'ютера не тільки в компактності та доступності в будь-який час і місце, але і в тому, що робвід зможе відстежувати стан здоров'я власника.
Дрю Еванс, керівник дослідження говорить, що це пристосування зможе вимірювати рівень глюкози, але очевидно, що сфери його використання набагато ширше. Вчені поки працюють над цим.

 


     Лінзи майбутнього з електронним дисплеєм повністю змінять індустрію віртуальної реальності.