Невже Twitter може бути проданий або поглинений іншою компанією?

Після публікації інформації про те, що керівництво Twitter не виключає можливості злиття, поглинання або продажу компанії вартість акцій провідного сервісу мікроблогів виросла більш ніж на 5%.

 

Як розповів у своєму інтерв'ю засновник Twitter Еван Вільямс, рада директорів компанії розглядає відразу кілька можливих варіантів її подальшої долі. При цьому він не виключив, що найближчим часом популярний сервіс мікроблогів може бути проданий або поглинений іншою компанією. Після виходу цього інтерв'ю в телевізійний ефір акції Twitter подорожчали майже на 6%.

 

Twitter може бути проданий або поглинений іншою компанією
В рамках минулого інтерв'ю журналісти запитали Еван Вільямса про те, що очікує компанію Twitter надалі. У відповідь на це засновник популярного сервісу мікроблогів зізнався, що в даний момент рада директорів компанії стоїть перед складним вибором і розглядає відразу кілька можливих стратегій подальшого існування. Серед інших варіантів розглядається можливість злиття або продажу. Разом з тим високопоставлений представник Twitter не озвучив будь-якої більш конкретної інформації з цього приводу.

 

Нагадаємо, що на початку минулого року на просторах всесвітньої павутини поширилися чутки про те, що глава корпорації Microsoft Стів Балмер і принц із Саудівської Аравії (аль-Валід ібн Талал аль-Сауд) збираються викупити сервіс мікроблогів. На тлі цієї інформації акції Twitter додали в ціні (близько 9%). Можливо, що одним з варіантів, які зараз розглядає рада директорів Twitter, є саме цей.

 

Також необхідно відзначити, що незалежні експерти галузі давно передбачали ведучому сервісу мікроблогів «невтішне» майбутнє. За прогнозами аналітиків компанії Axiom Capital, якщо Twitter не поліпшить своє фінансове становище, то сервіс мікроблогів буде виставлений на продаж вже в середині наступного року.

Крім того кілька місяців тому журналісти авторитетного видання TechCrunch спільно з експертами з Уолл-Стріт оприлюднили список потенційних покупців Twitter. Серед них значаться такі IT-гіганти, як корпорації Google, Facebook і Microsoft. При цьому аналітики також дотримуються думки про те, що компанія Twitter може бути продана вже на початку 2017 року.

 

Зараз керівництво компанії всіма силами намагається зміцнити становище Twitter. Все що здійснюються дії спрямовані на залучення в сервіс мікроблогів більш молодого покоління користувачів. Саме тому весь функціонал сервісу «підганяється» під цю частину аудиторії.

 

Однак поки всі ці старання не увінчалися успіхом. Власники акцій Twitter продовжують критикувати керівництво сервісу мікроблогів за зниження зростання кількості його користувачів. На цьому тлі в порівнянні з минулим роком акції компанії впали в ціні більш ніж на 17%.