На яких комерційних ресурсах використовується AMP?

     Google розповів про використання AMP на комерційних ресурсах
Формат AMP може бути використаний не тільки на новинних або розважальних ресурсах, а й на комерційних сайтах. Представники Google розповіли про особливості застосування AMP для побудови «швидких» інтернет-магазинів.

 

Фахівці Google вважають, що нерозумно обмежуватися використанням AMP-сторінок тільки на розважальних або новинних ресурсах. Цей формат ідеально підходить для побудови комерційних сайтів, оскільки AMP забезпечує високу швидкість завантаження. Це в свою чергу дозволить забезпечити користувачів швидкий доступ до асортименту інтернет-магазину.

 

Google розповів про використання AMP на комерційних ресурсах
При використанні формату AMP для комерційних ресурсів представники корпорації Google рекомендують не відразу переводити на нього весь сайт, а робити це поступово. Спочатку потрібно визначитися з цілями конкретних веб-сторінок ресурсу, а потім застосовувати більш швидкий формат.

 

Також було відзначено, що технологія Accelerated Mobile Pages надає величезний вибір вбудованих засобів підходять для ведення торгівлі в Мережі. Наприклад, для реалізації таких інтерактивних елементів оформлення, як віджети, галереї і всілякі слайдери. При цьому процес перекладу інших (статичних) елементів ресурсу на AMP і займає зовсім небагато часу. Перенесення меню, описів товарів, зображень і модуля з відгуками відбувається практично миттєво.

 

Крім того представники Google поділилися оптимальним рецептом «готування» комерційного ресурсу з використанням AMP. Даний формат найкраще застосовувати для розгортання головної сторінки ресурсу, його основних розділів, а також цільових сторінок товарів. При цьому фінальні етапи покупки найкраще за допомогою редиректу перенести на звичайні веб-сторінки, виконані на основі HTML або PWA. Подібний підхід забезпечить ефективну взаємодію користувачів з торговим ресурсом.

 

Варто відзначити, що на офіційному сайті проекту «Accelerated Mobile Pages» наводяться більш докладні приклади і рекомендації по використання AMP для побудови головних сторінок і Landing Page. А також розглядається застосування даного формату з метою підвищення рівня персоналізації ресурсу під певні групи користувачів.

 

Більш детально ознайомитися з особливостями використання Accelerated Mobile Pages для побудови комерційних сайтів можна тут.

 

Підтримка формату AMP в мобільній версії пошукової видач Google була реалізована в лютому поточного року. В основній версії провідного пошукового сервісу Accelerated Mobile Pages з'являться в самому найближчому майбутньому.