Найдорожчою компанією в світі стала Alphabet

     Компанія Alphabet Inc., якій належить і корпорація Google, за підсумками біржових торгів 1 лютого стало найдорожчою компанією світу.

 

     З першого місця Alphabet змістила компанію Apple, пише Reuters.

 

     За підсумками торгів капіталізація компанії склала $ 568 млрд, тоді як капіталізація Apple - 535 млрд.
У звіті Alphabet за четвертий квартал і фінансовий рік зазначається, що чистий прибуток компанії за жовтень-грудень збільшилася в річному численні на 5,3% і склала $ 4,9 млрд. Виручка за той же період виросла на 17,8% до $ 21,3 млрд.

 

     Протягом останніх років Apple перебувала в лідерах за величиною капіталізації. Вона змістила з першого місця компанію Microsoft.

 

     7 січня 2016 акції Apple впали нижче $ 100 вперше з жовтня 2014 року. Перед цим, восени 2015 року, виробник iPhone втретє поспіль очолив рейтинг найдорожчих брендів світу за версією Interbrand.
Влітку 2015 Google оголосила про масштабну реструктуризацію всіх операцій і створенні нового материнського холдингу Alphabet Inc. для всіх сервісів. Згідно з нововведеннями, Google зберегла за собою інтернет-проекти, включаючи однойменний пошуковик і відеосервіс YouTube, а також операційну систему Android і додатки. У той же час інвестиційне і дослідницьке підрозділи перейшли під управління Alphabet.