Маск після дев'яти років очікування придбав домен Tesla.com від фаната Ніколи Тесли

     Засновник Tesla Motors Ілон Маск після дев'яти років очікування отримав домен Tesla.com. Як повідомляє Bloomberg, адреса належав фанату Ніколи Тесли, інженеру з Кремнієвої долини Стю Гроссману (Stu Grossman).
У яку суму домен обійшовся Маску і чи платив він за нього взагалі, не повідомляється. Адвокат Гроссмана Джон Берріхілл (John Berryhill) передбачає, що це рішення було добровільним. У Tesla подробиці угоди розкривати відмовилися.
Домен Tesla.com належав інженеру з 1992 року. Через це компанії Маска довелося використовувати вільний на той момент Teslamotors.com. Після переходу Tesla.com в руки Маска колишній сайт перенаправляє відвідувачів на цю адресу. 

 

     Bloomberg відзначає, що після придбання власник Tesla Motors може змінити і назву компанії на Tesla. У 2015 році, відповідаючи на питання про можливу зміну назви, Маск заявив, що це неможливо через проблеми з доменом, передає агентство.


    Маск заснував Tesla Motors в 2003 році разом з Мартіном Еберхард і Марком Тарпеннінгом. Інвесторами проекту виступали засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Компанія виробляє електромобілі. Лінійка електрокарів Tesla представлена ​​хетчбеком Model S і кросовером Model X. Мінімальна ціна останнього в базовій комплектації - 80 тисяч доларів.
У січні 2016 року компанія випустила спеціальну версію Model X для веганів. В обробці салону автомобіля натуральну шкіру замінили на штучну.