Коротко про SEO копірайтинг

Написати хороший текст, який сподобається пошуковій системі, не так складно. Використовуйте кілька простих порад:

 

  • Текст повинен бути унікальним. Для перевірки використовуйте спеціальні програми, наприклад: Advego Plagiatus.
  • У тексті повинні бути в потрібної кількості ключові слова і словоформи. Скористайтеся безкоштовним текстовим аналізатором від Wizard.Sape.
  • Текст повинен містити спеціальну термінологію по темі запиту. Спробуйте безкоштовну програму Quintura Search. Використовуйте в текстах синоніми.
  • Видаліть із тексту «сміттєві» слова (перевірте свій текст тут - glvrd.ru) і помірно використовуйте ключові слова.
  • Приділіть увагу оформленню тексту і обов'язково перевірте граматичні помилки.
  • У гонитві за технічними характеристиками тексту, не забувайте про головне, ваш сайт відвідують не тільки роботи, але й люди. Прочитайте текст з точки зору відвідувача. Подумайте, чи буде він зрозумілим, лаконічним і корисним. Викликає він довіру? Чи легко читається? Не використовуйте гучні і порожні слова: інновації, лідер і т.п. Якщо у вас і правда є інновації, опишіть, в чому вони полягають.

 

Професійні журналісти, готуючи текст до публікації, дають йому «відлежатися»: перечитують написане через 3-4 години, а якщо дозволяє час, то і на наступний день. Після такої паузи всі недоліки тексту стають очевидними.

Про ціни пишіть конкретно - скільки. Якщо це неможливо, вказуйте діапазон цін, уточнюйте, що впливає на формування остаточної ціни. Навряд чи ви станете замовляти товар в інтернет-магазині за «прийнятною» ціною. Пишіть чесно, якщо ви лукавите, люди це зрозуміють.

 

І ще: якщо вашим менеджерам ставлять одні і ті ж питання, то можливо ви не досить добре донесли інформацію на сторінках сайту. Подумайте, як це виправити.

 

Пишіть тексти для людей, та й про роботів не забувайте - такі тексти будуть працювати на вас.