Кого Google змусить підписатися на «Play Музику» ?

Google змусить підписатися на «Play Музику» тих, хто купує додатки родини
 

     Android передплатники музичного сервісу Google з 8 країн отримали право оплачувати покупки в Play своєї сім'ї . В меню оновленої «Play Музики» можна «Додати родину», і включити в неї родичів. Після чого з картки глави сім'ї будуть оплачуватися куплені родичами додатки, книжки та інший контент з Play (на iOS «Play Музиці» родинної системи немає). Голова родини може відкликати будь-які покупки своїх родичів, якщо він не готовий їх схвалити, і гроші повернуться на його картку. Без «Play Музики» функція недоступна. Родичі можуть переходити з однієї сімейної групи в іншу тільки один раз в рік. У кожної людини може бути тільки одна сім'я. Дорослі родичі, з власної картою в руках, при необхідності, можуть купувати контент за власний рахунок. Історично Google вкрай ефективно перекладав паперові артефакти XX століття в електронний формат. Але скопіювати феномен «родини» знову не може.

 

Раніше родинний план з'явився всередині самої «Play Музики». При централізованій оплаті декількох акаунтів з однієї пластикової картки, музика одного члена родини недоступна його родичам. Імовірно, так само влаштований і сімейний план, що охопив тепер весь магазин Play. Додатки, книги, музику, фільми, ігри, серіали і журнали - родич може купити, але не зможе дати «почитати» членам своєї родини.

 

Теоретично можливість ділитися додатками з родиною обговорювалася (eng.) Навесні 2016 року, але ніяких натяків на цей функціонал в Google Play зараз немає.
Google зробив масу успішних продуктів з колись паперових ЗМІ, карт, книг, словників, енциклопедій, бланків, реклами, грошей, чеків і листів. Пошуковик методично перекладав весь папір в електронний формат і лише кілька разів не зміг би досягти значних досягнень в ніші. Так каталожну торгівлю з паперу на екран перевів швидше Amazon (Google Catalogs безуспішно працювали з грудня 2001 по січень 2009, потім з серпня 2011 по серпень 2015), Amazon захопив і книги; гугловська енциклопедія Knol не мала ніякого значення для «Вікіпедії». Електронні ноти і бланки поки роблять спеціалізовані компанії, а не Google. У перекладі решті «паперу» на екран - Google успішний.

 

У XX столітті весь перерахований вище «папір» продававася і самотнім людям і сімейним. Покупки останніх, наприклад їх книжки і журнали, при бажанні, переглядала або читала вся родина. Нічого подібного не відбувається в «електронній родині Google». Вона, при необхідності, купувала не 1 журнал, а відразу 3 однакових. Не один екземпляр музичного альбому, а три. Тому «сімейні опції» Google Play виглядають неповноцінними на тілі паперових традицій XX століття. Це, швидше, спроба нагадати про існування «Play Музики», ніж повноцінна електронна сім'я XXI століття.