"Доктор Веб" попереджає про підробку продуктів Dr.Web на iTunes

     Компанія «Доктор Веб» попереджає користувачів про те, що в онлайн-магазині Apple iTunes з'явилися продукти для iOS, в назві яких використано торговельну марку Dr.Web, а також наш фірмовий логотип, в той час як в якості розробників вказані найменування, що не мають до «Доктор Веб» ніякого відношення.

Йдеться про додатки під назвами SYStem Monitor Dr.Web Light Pro і System Services Anti-virus Dr.Web Light, розробниками яких заявлені якісь dunkin assassin nguyen і BUI MAI відповідно.

 

Звертаємо увагу користувачів на те, що подібних продуктів в лінійці Dr.Web немає: єдині на даний момент продукти Dr.Web, призначені в тому числі для установки на пристрої під управлінням iOS, - це Мобільний центр управління Dr.Web і утиліта Dr.Web CureNet !, а повний перелік продуктів Dr.Web на Apple iTunes доступний за посиланням: https://itunes.apple.com/ru/developer/doctor-web-ltd/id471859441.

 

Таким чином, компанія «Доктор Веб» не несе відповідальності за наслідки завантаження і установки згаданих додатків користувачами.

Служба технічної підтримки Apple була повідомлена про цей інцидент 8 серпня 2016 року, однак на момент публікації даної новини відповіді не послідувало.

 

Нагадуємо, що ТОВ «Доктор Веб» є єдиним правовласником товарного знака Dr.Web. Закликаємо користувачів перевіряти дані про розробника додатків і перед покупкою упевнитися в тому, що творець продукту - дійсно компанія «Доктор Веб», навіть при використанні наших логотипів і товарних знаків. Зокрема, в iTunes рекомендуємо натиснути на посилання «Додатково від даного розробника», щоб переглянути його найменування, а також інші доступні для покупки та завантажити програму його авторства.