В Googlі пояснили появу слогану «Яндекса» на сервісі «Google Книги» помилкою

     Корпорація Google пояснила, чому в російськомовній версії сервісу «Google Книги» використовується слоган «Знайдеться все», зареєстрований як товарний знак «Яндекса». Про це в понеділок, 18 січня, повідомляє Vc.ru.

 

     За словами представників компанії, причиною стала помилка перекладача. Фразу пообіцяли найближчим часом прибрати.

 

     Локалізовані для інших країн версії «Google Книги» подібного слогана не містять.

 

     Представники «Яндекса» відзначили, що фраза «Знайдеться все» використовується компанією вже більше 15 років і вперше прозвучала ще навесні 2000 року в одному з перших рекламних роликів пошуковика.

 

     «Google Книги» (Google Books) - сервіс повнотекстового пошуку по книгам і журналам, оцифрованих компанією Google. Їх надають або видавці й автори, що беруть участь в програмі Google Books Pаrtner Program, або бібліотеки, виступаючі партнерами корпорації. За даними на жовтень 2015 року кількість відсканованих книг в онлайн-сервісі Google перевищила 25 мільйонів екземплярів.

 

     У жовтні +2015 року апеляційний суд в США дозволив Google оцифровувати книги для створення всесвітньої онлайн-бібліотеки. До цього бібліотека неодноразово ставала предметом судових розглядів, у яких Google виступав відповідачем, а позивачами - гільдія письменників і продавці електронних книг. Початок спорах поклав позов, що розбирався в суді в 2005 році. Тоді ряд авторів подав на Google до суду за те, що компанія сканувала друковані видання, не отримуючи при цьому однозначних письмових дозволів від правовласників.