В Україні запустився консьєрж-сервіс по Viber

     Платіжна платформа WayForPay запустили Up.Assistance - консьєрж-сервіс по Viber, який допомагає вирішувати будь які термінові питання (замовити доставку їжі або квітів, купити квиток на літак або поїзд, забронювати номер в готелі, викликати таксі, оформити доставку з будь-якого інтернет-магазину, поповнити рахунок та інш.).
Все, що потрібно зробити користувачеві - написати свій запит віртуального асистенту в Viber.
 


     У 2016 році, згідно з прогнозами eMarketer, будуть популярні «віртуальні помічники» - такі як «Siri» і «Google Now». Користувачі хочуть заощадити свій час, і будуть намагатися вирішувати питання «на ходу» за допомогою свого девайса. Також eMarketer виділяє активне використання месенджерів (Facebook Messenger і Whats App вже налічують більше 1 мільярда активних користувачів по всьому світу).

 
     Up.assistance об'єднує обидва ці тренда - створена служба підтримки віртуальних асистентів, яка вирішуватиме питання клієнтів через Viber. Враховуючи переваги українців, це найбільш популярний месенджер на сьогодні (за даними «МТС Україна» близько 49% віддають перевагу Viber, 28% - Skype і 12% - Whats App).
 


Ви робите запит в Viber, приміром, «Добрий день. Мені потрібно купити один залізничний квиток Київ-Харків, ранок 11 грудня 2015 », підтримка сервісу підбирає необхідний варіант і висилає вам інвойс (електронний рахунок) на email або в Viber, для оплати вартості квитка.
  


У сервісі немає абонплат і немає прив'язки до «статусності» карт. Послуга доступна абсолютно всім. Оплата береться лише при обробці платежу і становить 1% (мінімум 3 грн) від замовлення. Тобто, при орієнтовній вартість квитка «Київ-Харків» 293 грн, ви доплачуєте всього 3 грн за економію свого часу.

 

 Зараз через сервіс можна замовити покупку квитків на заходи, авіа-, ЖД-, квитки, квитки на автобус, замовити доставку їжі, квітів або подарунків, вчинити низку фін. операцій (грошові перекази, поповнення мобільного, пр.).
 


Проект тільки починає свою роботу, тому доступний список послуг поки обмежений. Творці сервісу хочуть проаналізувати на скільки і які послуги будуть затребувані і корисні для користувачів сервісу.